Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 04.01.1993

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:16.12.2013

Stagiu militar: da

obiectiv

Avansarea in cariera in cadrul unui entitati stabile.

Salariu: 3.800,00 USD / luna

Tip job: Full time, Practică / Voluntariat

Departament: Financiar / Contabilitate

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2012 - 30.04.2013

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: agent vanzari

Responsabilitati:

- Inregistrarea in contabilitate a facturilor de marfa, utilitati, chirie etc;
- Eliberarea facturilor si devizelor de lucrari catre clienti;
- Operarea conturilor curente la banci;
- Inregistrarea salariilor in contabilitate;
- Efectuarea platilor si incasarilor necesare.

Dupa ce am incheiat contractul cu aceasta entitate, am avut ocazia sa invat mai multe lucruri pe perioada anilor de studii facand practica in cadrul unui service auto BOSCH sub tutela unui expert contabil. In acesti trei ani (2013 - 2016) am reusit sa cunosc mai bine procedeele contabile si am acaparat cunostinte legate de statele de salarii, inregistrarea operatiunilor bancare si de trezorerie, inventariere.

studii

Facultati:

2013 - 2016 Facultate / Colegiu: Contabilitate si informatica de gestiune la Universitatea Eftimie Murgu din Resita. Pe perioada anilor de studii am acumulat cunostinte ce mi-au folosit si pe care prin programul de masterat pe care il urmez doresc sa le aprofundez.
2013 - 2016 Facultate / Colegiu: la din Resita.

Premii

Hobby-uri
In anul 2014 am fost in Statele Unite cu work and travel

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles