Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 23.06.1989

obiectiv

Îmi doresc să lucrez într-un mediu profesional, dinamic care să-mi permită folosirea cunoştinţelor acumulate şi oportunităţi de avansare în cadrul companiei.

Salariu: 3.000,00 USD / luna

Beneficii: mediu de lucru propice pentru dobandirea experientei in domeniu

Tip job: Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie, Relatii publice, Marketing, Publicitate, Administrativ / Logistica, Functii publice, Internet / e-Commerce, Protectia muncii, Banci, Management

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2013 - prezent

Departament: office / back-office / secretariat

Titlu Job: asistent manager

Responsabilitati:

-organizarea cursurilor de pregatire/formare profesionala
-preluarea si prelucrearea documentelor de inscriere ale participantilor
-pregatirea si eliberarea contractelor de scolarizare
organizarea programului de cursuri,atat pe partea instructorilor cat si pe partea cursantilor
-pregatirea materialelor de curs-suporturi de curs si alte materiale necesare bunei functionari a programului
-emiterea diplomei de finalizare a cursurilor
-promovarea programului de calificare profesionala
-contactarea de noi clienti si elaborarea ofertelor personalizate
-mentinerea legaturii cu colaboratorii companiei
-contabilitate primara
-responsabila pe partea de achizitii si comenzi
-comunicarea cu clienti(face-to-face,telefonica si e-mail)

studii

Facultati:

2011 - 2013 Masterat: Managementul Securitatii in Societatea Contemporana la Facultatea de Istorie si Filosofie din Cluj-Napoca. Managementul securităţii în organizaţii;Teoria şi practica diplomatică;Business Intelligence; Managementul riscului şi securităţii în afaceri.
2008 - 2011 Facultate: Studii de Securitate la Facultatea de Istorie si Filosofie din Cluj-Napoca. Competente dobandite:
Aplicarea fundamentelor teoriilor sociale şi politice în înţelegerea, analizarea şi evaluarea organizării socio-politice;
Elaborarea şi comunicarea unor planuri şi proiecte în domeniul asigurării securităţii;
Interpretarea şi valorificarea eficientă a informaţiilor în organizaţiile publice si private;
Asigurarea de expertiză în domeniul negocierii şi medierii între grupuri cu interese diverse;
Asigurarea unui management eficace al relaţiilor din cadrul organizaţiilor şi instituţiilor publice şi private.
2004 - 2008 Liceu / Școală profesională: Stiinte Sociale la Colegiul National Iancu de Hunedoara din Hunedoara. Sociologie,Psihologie,Tehnologia Informatiei.

Premii

Voluntariat
Oct 2012 - Nov 2012: TIMAF

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles