de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 03.11.1987

Permis conducere:  Cat.A,B, Data obtinerii:04.03.2013

Stagiu militar: da

obiectiv

Imi caut o oportuniatate de a ma alatura unui serviciu stabil unde imi pot demonstra abilitatile mele din punct de vedere profesional cat si personal. Vreau sa fiu parte dintr-o echipa de succes cu o cariera prospecta. Eu ma consider personal proactiv, politocos, serious, un foarte bun muncitor, cu un mare sens de responsabilitate, un foarte bun organizator cu o minte cat se poate de deschisa fata de colegi cat si in viata de zi cu zi. Eu consider ca-ci in ordine pentru a obtine cele mai bune rezultate la munca cat si in viata, trebuie sa te asiguri ca acel lucru este tratat cu maxima viteza si eficienta, cu toate acestea mentin o relatie buna intre colegi mei si superiori.

Salariu: 2.500,00 USD / luna

Tip job: Full time, Proiect / Sezonier

Oras de lucru: Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Sibiu, Timisoara

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2008 - 31.12.2016

Departament: turism / hotel staff

Titlu Job: barman,head bartender, assistant manager, manager, sofer personal

Responsabilitati:

- facerea programului la muncitori in fiecare saptamana sau lunar;
verificarea: stockului, setarea barurilor, curatenia zilnica pt fiecare bar in parte a colegilor; - luarea comenzii de la clienti sau colegi;
- construirea echipei de munca, organizatiei si traningurilor de cocktails, bauturi calde, reci si servicilor;- recomndari de bauturi si prepararea lor;
- intalniri cu colegii din echipa pentru discutii de munca si idei;- colectarea banilor pe bauturi sau mancaruri si inregistrarea lor;
- munca de birou, mailuri, suppliers, organizarea programului de munca pentru echipa... - control de bar stock si a curateniei;
- de 2 ori pe saptamana GM. pe tot hotelul, responsabil cu toate operatiunile si departamentele hotelului, verificari de securitate, verificari in toate departamentele, comunicatii cu clientii si cu plangerile ori ce alte evenimente petrecute in hotel in acel timp;
- decorarea barului conform ideilor mele pentru un aspect frumos si atragator;
- prepararea cocktailurilor si a bauturilor calde si reci
- prepararea barurlui conform pentru fiecare serviciu si aglomeratie in parte si pentru cocktailuri
- comunicarea cu colegii cat si cu clientii pentru o atmosfera cat de frumoasa si extra vanzari;
- a crea experiente wow;
- a crea cocktailurile mele si bauturi speciale de mine;
- a mari vanzarile pe bar la bauturi, cigars;
- training de cocktails, cigars, spirits, liqueur, cafea;
- a tine si prezenta Cocktail Master Class la cerinte sau organizatii;

studii

Facultati:

2002 - 2005 Liceu / Școală profesională: Tinichigiu, Vopsitor Auto la Independenta din Sibiu.
1994 - 2002 Școală generală: Generala la Ioan Pop Reteganul din Comuna Orlat.

Premii

Certificari
Sep 2015 - Sep 2015: Yacht Industry
STCW 95 Basic Safety Training
STCW Professional Security Awareness
PST Personal Survival Techniques
FPFF Fire Prevention and Fire Fighting
EFA Elementary First Aid
PSSR Personal Safety and Social Responsibility
SDC Superyacht Deck Crew
RYA Powerboat Level 2
RYA Radar
RYA VHF Radio Short Range Certificate
ENG1: 04.05.2018
Hobby-uri
Football, Tennis, Table Tennis, Bowling, Calaritul, Pescuitul, Calatoritul, Cititul, Muzica

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles