Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 09.01.1991

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.10.2009

obiectiv

am un obiectiv bine definit imi doresc sa lucrez cu copii sau intr-o gradinita desi nu am experienta profesionala vorbesc scriu si citesc in limba engleza am unele cunostinte despre IT si cred ca asta ma ajuta foarte mult. deasemenea doresc sa lucrez si in alte domenii dar cu un program part time.

Beneficii: doresc sa am un program care sa imi permita sa ma duc si la cursuri de aceea doresc un program part time .in jur de 5 ore pe zi

Tip job: Part time, Proiect / Sezonier

Disponibil: 01.02.2012

experienta profesionala

01.05.2015 - prezent

Departament: juridic

Titlu Job: consilier juridic

Responsabilitati:

Redactarea, verificarea actelor cu caracter juridic, intocmirea de contracte, regulamente,achizitii publice, adrese etc

studii

Facultati:

2014 - 2015 Masterat: Cariera judiciara la UVT Facultatea de drept din Timisoara.

Facultati in straiatate

nu am activat la facultate in strainatate desi am avut posibilitatea dat fiind faptul ca parintii mei sunt in anglia de aproximativ 6 ani
am resedinta in anglia pe 5 ani dar deocamdata nu ma gandesc sa plec din tara

Premii

companie SIDA
campanie ANTIDROG
atestat ENGLEZA
concursuri:CANGURUL LINGVISTIC
social:CHEIA SUCCESULUI
atestat:INFORMATICA
premiul III la Karate
calificare la olimpiada pe judet limba si literatura romana.
curs de teatru in DEVA cu doamna Stela Popescu

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles