Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 14.11.1993

Permis conducere:  Cat.B,C,E, Data obtinerii:01.03.2012

Stagiu militar: da

obiectiv

Doresc să mă dezvolt personal punându-mi în aplicare cunoștințele într-o companie unde alături de colegi să putem realiza obiectivele propuse. Sunt pasionat de numere si tot ce tine de domeniul economic-financiar.

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, ONG / Voluntariat, Transport / Distributie, Financiar / Contabilitate, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.05.2018 - 31.07.2018

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: contabil junior

Responsabilitati:

In cadrul companiei am avut urmatoarele responsabilitati:
-aranjarea cronologica a documentelor de evidenta primara in dosare;
-inregistrarea cronologica in programul de contabilitate a documentelor de evidenta primare;
-deplasarea catre institutiile statului pentru depunerea declaratiilor obligatorii.

studii

Facultati:

2016 - prezent Masterat: Expertiza Contabila si Audit la Facultatea de Studii Economice si Gestiunea Afacerilor Babes-Bolyai din Cluj Napoca.
2012 - 2015 Facultate / Colegiu: Contabilitate si Informatica de Gestiune la Facultatea de Studii Economice si Gestiunea Afacerilor Babes-Bolyai din Sighetu Marmatiei.
2008 - 2012 Liceu: Matematica-Informatica la Liceul Regele Ferdinand din Sighetu Marmatiei.

Premii

Voluntariat
Aug 2018 - Oct 2018: CARTOKIM S.R.L.
Voluntar pe pozitia de Asistent Director de Vanzari la CARTOKIM S.R.L din Cluj Napoca.
May 2018 - Jul 2018: MOLDOVAN & PARTNERS
Voluntar pe pozitia de Contabil Junior la MOLDOVAN & PARTNERS din Cluj-Napoca.
Traininguri
Aug 2015 - Aug 2015: Iniţiere în aria Asigurărilor de Viaţă
Participare la conferinta pe tema Asigurarilor sociale de viata in cadrul EPM Romania.
Conferinte
Mar 2014 - Mar 2014: Tineri cercetători
Participare în cadrul conferinţei ,,Tineri cercetatori" ediţia a II -a oganizata de Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor UBB şi obţinerea locului 3 cu titlul lucrarii ,,Influenţa reţelelor de socializare în rândul tinerilor"

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles