Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 20.07.1970

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:07.06.1999

obiectiv

As dori sa pun accent deosebit pe importanta pe care o acord muncii mele cu scopul declarat de a obtine rezultate masurabile, pe capacitatea de a gasi solutii si de a ma adapta diverselor situatii de munca, precum si pe importanta oferirii unor servicii de calitate. In ceea ce priveste oferta mea de colaborare, aceasta vizeaza aptitudinile si performantele mele profesionale acumulate pana in prezent: putere de munca deosebita, rapiditate de integrare intr-un mediu profesional organizat, caracter autodidact dominat de dorinta de perfectionare, putere de sinteza, toate acestea adaugate satisfactiei de a-mi desfasura activitatea la care aspir.

Salariu: 800,00 USD / luna

Beneficii: ASIGURARE TRANSPORT DACA DISTANTA ESTE MARE

Tip job: Full time

Departament: Altele, Administrativ / Logistica, Agricultura, Transport / Distributie, Achizitii

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2009 - prezent

Departament: controlul calitatii

Titlu Job: contabil de gestiune si achizitii cu responsabilitati si pe partea de mediu

Responsabilitati:

Contabilitate de Gestiune
- evidenta si inregistrarea contabila a documentelor aferente achizitiilor;
- operarea documentelor de intrare (facturi, avize, nir-uri). Alocarea mărturiilor de la furnizorii pe conturile 3021,3028,3024.
-operare Consumuri si Tranferuri de marfa intre depozite
-verficari de balanta de gestiune
-inregistraea clientiilor si furnizorilor.
- evidenta si inregistrarea contabila a registrului de casa
-analizarea si verificarea situatiei soldurilor(periodic) pe clase de conturi
-verificarea Jurnalului de Cumparaturi
-verificarea balantei de gestiune si a fisei de magazie
- verificare sold client si furnizori
- tinerea evidentei a obiectelor de inventar(303)
-verificarea furnizorilor,facturii,plății ,solduri. Alocarea furnizoriilor pe centre de cost.

Specialist in Managementul Deseurilor

- incheiere contracte pe fiece furnizor si pe fiece tip de deseu
- diminuarea costurilor , audit pe deseurile periculoase
- raportare catre Mediu si Institutul de Siguranta si Urgenta
- respectare legii 211/2011 privind regimul deseurilor
-situatie si audit intern pe substante chimice periculoase Intocmirea documentatiei de management de mediu
- Elaborarea programului de monitorizare a factorilor de mediu
- Realizarea auditului intern de mediu
- Supravegherea activitatii de pregatire pentru situatiile de urgenta
- Raportarea activitatii de mediu
- Monitorizarea si intocmirea raportarilor pe tipuri de deseuri
- Elaboreaza rapoarte catre organele de reglementare

studii

Facultati:

2006 - 2009 Facultate: CONTABILIATE la Contabilitate si Informatica de Gestiune Spiru Haret din Bucuresti. Curs Formator, Specialist in Managementul Deseurilor - Avangarde Academy
Scoala Posliceala Carola Davila Asistent Generalist ,, Curs de Contabilitate, Curs de calculator

Premii

Proiecte
Sep 2017 - Oct 2017: DEZVOLTARE
Participare la proiect in calitate de'' Managent Dezvoltare Soft Contabilitate
WIZROM''
Hobby-uri
Gradinarit, creatie -mozaic bizantin, confectionare bijuterii, vizitrea muzeelor, peisagistica, targurii, decorarea obiectelor, filatelie

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles