de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 30.03.1974

obiectiv

Lucrul intr-un mediu dinamic Dorinta de afirmare Dezvoltarea carierei

Beneficii: Asigurarea de sanatate. Bonuri de masa. Salariu avantajos. Posibilitate de avansare.

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica, Financiar / Contabilitate, Banci

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2005 - prezent

Departament: service / reparatii

Titlu Job: coordonator compartiment service

Responsabilitati:

Coordonarea activitatii in Depozit,a mijloacelor de transport,instruirea soferului asupra responsabilitatii si obligatiile pe care le are la ridicarea/livrarea produselor din/in magazine.
Mentinerea legaturii cu Furnizorii,Unitatile de service si Magazinele.
Transferul de marfa intre magazine.
Scaderea si incarcarea gestiunilor magazinelor Domo
Avizarea corecta a produselor.
Transferul intre gestiunile de service.
Transfer intre firme si gestiunile de service.
Urmarire stoc produse aflate in service-uri.
Operare in sistem.
Operare in suubgrupele programuluide gestiune.
Intocmire centralizatoarelor in Excel,pentru produsele cu aprobare de inlocuire.
Urmarirea facturilor de retur de la furnizor.
Organizarea transportului si efectuarea operativ a produselor retur catre Furnizor.
Solicitarea operativ a unitatilor de service pentru remedieri.
Verificarea produselor si a documentatiei aferente comform procedurii.
Arhivarea justificativa a documentelor pentru produsele retur catre Furnizor comform procedurii.
Indosarierea corecta a documentelor.

Am inceput ca si Casier,Facturist,Sef Depozit,coordonez activitatea depozitului service,implicit si a echipei de 6 persoane.
Superiorii.
Pachet avantajos.
Posibilitati de avansare pe scara ierarhica.

studii

Facultati:

Studii si cursuri de specialitate: - Studenta anul 4
Facultatea: -Management Financiar Contabil
Specializare: -Informatica de gestiune
In cadrul : -Universitatii SPIRU HARET
BUCURESTI

Activitati extracurriculare

Aptitudini si competente
Organizatorice :Coordonarea activitatii in depozitul de service si gestionarea produselor aflate la terti.
:Rezistenta la program prelungit
:Capacitate de lucru in conditii de stress
:Atentie la detalii

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles