Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 29.11.1990

obiectiv

Obiectivul meu este pe de o parte acela de a strange o anumita suma de bani, in perioada verii, pentru a ma intretine partial in timpul anului universitar urmator, si pe de alta parte, acela de a acumula experienta in campul muncii.

Tip job: Proiect / Sezonier

Departament: Resurse umane / Psihologie, Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Functii publice, Au pair / Babysitter / Curatenie

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 20.07.2011

experienta profesionala

10.05.2010 - prezent

Departament: resurse umane / psihologie

Titlu Job: coordonator departament resurse umane

Responsabilitati:

Eu eram resposabila cu organizarea recrutarilor, a evaluarilor, a activitatilor de team building (excursii, seri sociale), a motivarii si evaluarii membrilor.

Realizari:

Pentru realizarea tuturor celor prezentate mai sus, a trebuit sa mobilizez constant o echipa de aproximativ 30 de studenti, persoane care lucrau in mod voluntar, adica neremunerat, ceea ce ridica gradul de dificultate al task-urilor mele.

Per total, monitorizez in jur de 100 de membri, cati are organizatia din care fac parte.

studii

Facultati:

2005-2009 - Liceul Pedagogic Dimitrie Tichindeal, Arad
2009-prezent - Universitatea de Vest din Timisoara
Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii
Catedra de Relatii Internationale si Studii Europene
anul II

Premii

-First Cambridge Exam (FCE)
-Certificate in Advanced English (CAE)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles