Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 28.09.1972

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:24.10.1994

Stagiu militar: da

obiectiv

Coordonator Tehnic/Tehnician Mentenanta - Instalatii Electrice JT,Sisteme BMS, Sisteme KNX-EIB 22 de ani experienta in Instalatiile Electrice JT,8 de ani experienta in domeniul sistemelor de automatizare BMS,KNX,SCADA, pe partea de executie,monitorizare si control.

Salariu: 3.000,00 USD / luna

Beneficii: Telefon si Masina de Serviciu

Tip job: Full time

Departament: Constructii / Instalatii, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2005 - prezent

Departament: constructii / instalatii

Titlu Job: coordonator tehnic

Responsabilitati:

Coordonator echipe de mentenanța Aprilie 2017 - Prezent
Coordonator tehnic instalatii electrice si mecanice Arena Nationala Iulie 2014-Martie 2017
Executie lucrari automatizare tip BMS si SCADA
Sera de cercetare Facultatea de Agronomie
Din 1 noiembrie 2013 până în 15 ianuarie 2014
SEAU Cluj Napoca
Din 25 martie 2013 până în 13 septembrie 2013
Statia de epurare,o lucrare a orgoliilor!
Aeroportul Henri Coanda Bucuresti - Terminalul de plecari noi
Din 12 mai 2012 până în 20 decembrie 2012
Aeroportul Henri Coanda-Otopeni noul terminal de plecari
În 2012
Spitalul Bagdasar Arsenie
Din octombrie 2011 până în decembrie 2011
Stadionul National ''Lia Manoliu''
Din 24 iulie 2010 până în 11 mai 2012
City Gate Bucuresti
Din martie 2009 până în august 2009
Carrefour Era Iasi
Din iunie 2008 până în august 2008
UTI Busines Center
Din 2008 până în 2010
Cladire Birouri - Dr.Felix Bucuresti
Din noiembrie 2007 până în martie 2008
Carrefour Felicia Iasi
Din august 2007 până în octombrie 2007
Selgros galati
Din mai 2007 până în iulie 2007
Auchan Titan
Din ianuarie 2007 până în aprilie 2007
Selgros Iasi
Din noiembrie 2006 până în ianuarie 2007
Cerrefour Constanta
Din iunie 2006 până în octombrie 2006
Carrefour Baneasa
Din ianuarie 2006 până în mai 2006
METRO Baneasa
Din octombrie 2005 până în decembrie 2005
Foarte Bune
Beneficiile au fost salariale si morale!

studii

Facultati:

1989 - 1992 Liceu: Electric la Liceul I.O.R din Bucuresti. Absolvent Scoala Profesionala nr.6 I.O.R - 1991

Premii

Calificari
Nov 2013: ANRE II-B

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles