Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 25.03.1981

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:01.06.1999

Stagiu militar: nu

obiectiv

Salariu: nespecificat

Disponibil: oricand

experienta profesionala

17.08.2006 - prezent

Departament: banci

Titlu Job: customer officer

17.02.2005 - 17.08.2006

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: economist

Responsabilitati:

GESTIONAREA,EVIDENTA SI ANALIZA OPERATIUNILOR EFECTUATE IN CONTUL 411-CLIENTI ACTIVI DIN BAZA DE DATE- PRECUM SI A CONTULUI 462.2
INREGISTRAREA DOCUMENTELOR PRIMARE CARE SE REFERA LA CONTURILE DE CARE RASPUND ZILNIC
EFECTUEZ ORI DE CATE ORI ESTE NEVOIE PUNCTAJ CU CLIENTII
SESIZEZ CONDUCEREA SOCIETATII ORI DE CATE ORI APAR SITUATII DE NERESPECTARE A TERMENULUI DE PLATA A CLIENTILOR SI INTOCMESC REFERATE PENTRU CLIENTII INCERTI SPRE ACTIONARE IN JUDECATA DE CATRE COMPARTIMENTUL JURIDIC
INTOCMESC SITUATIA OPERATIVA A MODULUI DE PLATA A FACTURILOR PENTRU CLIENTII DIN ZONA DE RESPONSABILITATE
INREGISTREZ ZILNIC INCASARILE DIN EXTRASELE DE CONT PENTRU CLIENTII DE CARE RASPUND
MA PREOCUP PERMANENT DE PREGATIREA PROFESIONALA SI INFORMAREA PRIVIND MODIFICARILE LEGISLATIVE LEGATE DE ACTIVITATEA FINANCIAR-CONTABILA

studii

Facultati:

1996-2000 LICEUL "DIMITRIE CANTEMIR" ONESTI
2000-2004 FACULTATEA RELATII ECONOMICE SI FINANCIAR BANCARE INTERNE SI INTERNATIONALE IN CADRUL UNIVERSITATII ROMANO-AMERICANE BUCURESTI

Activitati extracurriculare

-LUCRUL IN ECHIPA
-LUCRUL IN CONDITII DE STRES
-POSIBILITATE PROGRAM PRELUNGIT
-INDEMANARE
-ADAPTABILITATE RAPIDA

Premii

ATESTAT INFORMATICA OBTINUT LA TERMINAREA LICEULUI

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles