Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 23.08.1983

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:23.01.2002

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Management

Oras de lucru: Targoviste

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2003 - prezent

Departament: management

Titlu Job: director comercial

Responsabilitati:

2014-2016 Director Comercial
SC MIXTEXIM PRIMA SRL
▪ Urmarirea zilnica a activitatii personalului aflat in subordine
▪ Stabilirea strategiei specifice fiecaru magazin pentru implementarea/urmarirea stocului optim si a
tuturor procedurilor comerciale
▪ Stabilirea unor relatii bune cu furnizorii pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor
problemelor
▪ Prospectarea pietei de profil si a conditiilor de achizitii in vederea optimizarii continue a stocurilor
▪ Responsabilitatea pentru propunerea de noi furnizori,dupa ce a verificat pozitia in piata si
standardele serviciilor oferite de catre acestia
▪ Coordonarea intregii echipe

2009-2014 Director Comercial
SC BODYCRIS COM SRL
problemelor
▪ Raspunderea pentru calitatea activitatii personalului

2005-2009 Functionar Economic
▪ Efectuarea operatiunilor bancare(plati furnizori,ordine de plata,etc)
▪ Verificarea seturilor de documente din departamentul comercial
▪ Intocmirea si verificarea lunara a facturilor emise
▪ Introducerea in programul de contabilitate a inregistrarilor documentelor
▪ Intocmirea rapoartelor si a registrelor de casa
▪ Indosarierea documentelor cu care se lucreaza

2003-2004 Agent Comercial
▪ Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori
▪ Prezentarea si promovarea produselor in conformitate cu standardele comerciale
▪ Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar,trimestrial si anual
▪ Raspunderea pentru aprovizionarea clientilor
▪ Participarea la planificarea strategiei de vanzare

studii

Facultati:

2008 - 2011 Facultate / Colegiu: PSIHOLOGIE la FACULTATEA DE PSIHOLOGIE SPIRU HARET din BUCURESTI. EDUCATIE SI INFORMARE
2016
Tipul calificarii
Inspector in domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca
▪ Certificat de Absolvire
2008-2011
Domeniu Studiat
Tipul Calificarii
Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei Spiru Haret Bucuresti
Psihologie
▪ Diploma de Licenta
2008-2011
Facultatea de Drept si AdministratiePublica Spiru Haret Bucuresti
Drept

1999-2003
Domeniu Studiat- Colegiu Economic „Ion Ghica” Targoviste
Turism si Alimentatie Publica
Tipul Calificarii- ▪ Diploma de bacalaureat

Premii

Hobby-uri
MUZICA, TEATRU, FOTBAL

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles