de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 27.01.1981

Stagiu militar: nu

obiectiv

inginer proiectant asistat de calculator CAD

Tip job: Full time

Departament: Inginerie

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

18.04.2005 - prezent

Departament: inginerie

Titlu Job: inginer mecanic programator cnc

Responsabilitati:

SUNT IN FUNCTIA DE SEF DE ATELIER IN PRELUCRARI PRIN ASCHIERE
RESPONSABIL CU PRELUAREA COMENZILOR
RESPONSABIL CU REALIZAREA DOCUMENTATIILOR TEHNICE
ASIGURAREA FLUXULUI DE PRODUCTIE
REALIZARE DE DESENE TEHNICE 2D SI 3D
REALIZARE DE PROGRAME CNC PENTRU CNC-URI
ASIGURAREA OPTIMIZARII PROCESULUI DE FABRICATIE
ASIGURAREA NECESARULUI DE SDV-URI SI SCULE PENTRU SECTIE
REALIZAREA PLANURILOR DE EXECUTIE
RESPONSABIL CU REALIZAREA TERMENELOR DE FINALIZARE ALE COMENZILOR

Realizari:

CONDUC O ECHIPA DE 20 DE OAMENI

studii

Facultati:

1 octombrie1999 – 22 iunie 2004
Absolvent al Facultatii de Inginerie Bacau, Curs de Zi / Diploma de licenţa sesiunea 2004
Profilul Inginerie Manageriala si Tehnologica / Specializarea Tehnologia Construcţiilor de Maşini
Universitatea Bacau

Facultati in straiatate

6 august - 22 decembrie 2004
Absolvent al ½ din Anul Internaţional in Domeniul Mecanic / 30 points ECTS-European Credit Transfer System Learning Agreement,
domenii de studiu: Mecanica Aplicata, Proiectare Asistata pe Calculator, Analiza Elementelor Finite, Rezistenta Materialelor - Eurocode 3, Aerodinamica si Proiect Multidisciplinar
University College of Aarhus - Danemarca

27 ianuarie - 4 iunie 2004
Absolvent al proiectului final in domeniul mecanic / 30 points ECTS-European Credit Transfer System Learning Agreement,
Realizarea proiectului final (de diploma)

Activitati extracurriculare

Munca in echipa:Functia pe care o am la firma care lucrez acum imi ofera ocazia de lucra cu oameni de diferite varste si cu diferite aptitudini pentru realizarea unui nucleu productiv, am lucrat in decursul studiilor la Universitatea Bacau si la University College of Aarhus la realizarea proiectelor in echipa.
Bune abilitaţi de comunicare: Am lucrat la realizarea proiectelor in decursul studiului cu studenţi de diferite nationalitati din Europa la Universty College of Aarhus.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles