Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.06.1976

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:22.12.2005

obiectiv

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Beneficii: masina, tel

Tip job: Full time

Departament: Altele

Oras de lucru: Constanta

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

22.08.2007 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: inspector directia generala de afaecri europene

Responsabilitati:

Elaborarea de proiecte privind obtinerea de finantari europene sau guvernamentale, acordarea de asistenta tuturor primariilor in vederea accesarii de fonduri nationale si europene, implementarea proiectelor in care Consiliul Judetean este beneficiar sau partener

Realizari:

Am elaborat proiecte pe diverse programe cu finantare Europeana, care acum sunt in curs de implementare, si sunt in lucru cu elaborarea cererii de finantare a inca 2 proiecte.

studii

Facultati:

Liceul Teoretic « Spiru Haret » Moineşti, Promoţia 1996,
Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport din cadrul Universităţii « Ovidius » Constanţa, Promoţia 2005,
Masterat la Facultatea de Educaţie Fizică şi Sport din cadrul Universităţii « Ovidius » Constanţa, specialitatea Managementul bazelor de recuperare şi tratament şi al activităţilor fizice din turism
Facultatea de Drept şi Administraţie Publică din cadrul Universităţii « Spiru Haret », specialitatea Drept
Masterat la "Drept si administratie publica" - Spiru Haret Constanta - specializarea "Stiinte Penale"
Masterat la Drept si Stinte Administrative - Ovidius Constanta - specializarea "Administratie Europeana"

Activitati extracurriculare

Capacitatea de a organiza si desfasura o activitate corespunzatoare pregatirii profesionale in domeniu, corectitudine, perseverenta, spirit de competitie, rezistenta la munca sub stress, receptivitate la tot ceea ce inseamna dobandirea de noi cunostinţe personale si profesionale.

Premii

- curs de Lb Engleza
- curs de Lb Franceza
- curs de Lb Germana
- curs de Managementul Proiectelor
- curs de Manager de Proiect
- curs de Managementul Achizitiilor - in desfasurare

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

franceză(incepator,incepator,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles