Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 09.03.1990

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:26.03.2008

Stagiu militar: nu

obiectiv

Acumularea de cunostiinte si aptitudini vaste in vederea dezvoltarii unei cariere in domeniu IT/ Telecom

Salariu: nespecificat

Departament: Administrativ / Logistica, Telecomunicatii, Inginerie, IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2014 - prezent

Departament: it software

Titlu Job: it data processing team

Responsabilitati:

Generarea , prelucrarea diferitelor rapoarte si transmiterea acestora catre magazine sau catre celelalte departamente.
Instalarea si congurarea diferitor aplicatii si echipamente
Rezolvarea in SQL a diferitor diferente aparute la vanzarile zilnice ale magazinelor
Furnizarea suportului tehnic pentru diferite aplicatii folosite de utilizatorii din magazine sau din celelalte departamente.
Raportarea problemelor care nu pot fi solutionate de nivelul L1 catre nivelul urmator L2

01.04.2014 - 30.06.2014

Titlu Job: internship-departamentul it

Preluarea , prelucrarea si solutionarea diferitelor probleme in domeniul IT ( hardware si software ) ale magazinelor din reteaua Mega-Image.

studii

Facultati:

2012 - 2014 Masterat: Master Managementul Strategic al Resurselor Umane la Universitatea PITESTI , Facultatea de Stiinte Economice din Pitesti.
2009 - 2013 Facultate / Colegiu: Facultatea de Electronică Telecomunicaţii si Tehnologia Informaţiei la Universitatea POLITEHNICĂ Bucureşti din Bucuresti.
2009 - 2012 Facultate / Colegiu: Management la Universitatea PITESTI , Facultatea de Stiinte Economice din Pitesti.
2005 - 2009 Liceu: Matematica-Informatica la Colegiul Naţional I.C.Brătianu din Pitesti.

Activitati extracurriculare

COMPETENTE SI APTITUDINI SOCIALE:
-Capacitate de a asimila rapid noi informaţii
-Capacitatea de organizare
-Adaptabilitatea
-Punctualitate
-Abilităţi de comunicare si relaţionare
-Perseverenţă în realizarea obiectivelor personale cât şi a celor colective

COMPETENTE SI APTITUDINI ORGANIZATORICE:
-Lucrul în echipă
-Responsabilitate
-Cooperare
-Creativitate

Premii

Certificari
Feb 2014 - May 2015: Academy: InfoAcademy , Curs CCNA Exploration: Scaling Networks

Feb 2013 - May 2013: Academy: InfoAcademy , Curs CCNA Exploration: Routing Protocols and Concepts

Mar 2012 - Jun 2012: Academy : Info Academy , Curs CCNA Exploration: Network Fundamentals

Hobby-uri
Sport

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles