Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 30.11.1967

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:10.04.2008

Stagiu militar: da

obiectiv

- Inginer mecanic - utilaj tehnologic pentru industria alimentara. Am lucrat ca ing.mecanic la Fabrica de ciocolata Primola din Bucuresti. -In perioada 1996-2016,am lucrat ca ofiter de politie,am fost sef birou Ordine Publica si Sef Birou Investigatii Criminale,in cadrul I.P.J.Harghita,in anul 2016 am iesit la pensie de drept,cu gradul de Colonel de politie in rezerva. - Am absolvit masterat in Management. -Am absolvit Facultatea de drept cu diploma de licenta acreditata. -Am absolvit post-universitare in drept penal si procedura penala la Univ.Babes Bolyai din Cluj Napoca. - Detin atestat si am lucrat ca agent de securitate 2 ani si 4 luni la Universitatea Transilvania din Brasov. -Am lucrat la firma CHR Electronics din Brasov,pe linie de sisteme de securitate.

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Part time, Proiect / Sezonier

Departament: Juridic, Paza si protectie / Militar, Inginerie, Alimentatie / HoReCa, Management

Oras de lucru: Brasov

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.1996 - 30.09.1996

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: inginer la fabrica de ciocolata primola din bucuresti.

Responsabilitati:

Inginer mecanic -intretinere si reparatii.

studii

Facultati:

2011 - 2011 Masterat: MANAGEMENT la Academia de Politie "Alexandru Ioan Cuza " din Bucuresti. Managementul politiei
2008 - 2011 Facultate / Colegiu: DREPT la Universitatea "Spiru Haret" Bucuresti din Bucuresti. Facultatea de Siinte Juridice si Administrative Brasov
2003 - 2003 Facultate / Colegiu: DREPT la Universitatea "Babes Bolyai" din Cluj Napoca. MASTERAT IN DREPT PENAL SI PROCEDURA PENALA.
1996 - 1996 Facultate / Colegiu: Ordine publica; Investigatii Criminale ; Cercetari Penale etc. la Academia de politie "Alexandru Ioan Cuza "- Curs de incadrare directa - Ofiter de politie. din Bucuresti. In perioada 1996 - 2016 am lucrat ca ofiter de politie .In prezent sunt pensionar MAI.
1990 - 1995 Facultate / Colegiu: Mecanica/ Industria Alimentara la Universitatea Tehnica Gh.Asachi"-Fac.de Mecanica - Sectia Utilaj Tehnologic pentru Industria Alimentara din Iasi. Inginer intretinere si reparatii utilaje industria alimentara

Premii

Hobby-uri
Pescuit ; vanatoare ; fotbal ; tenis de masa ; ski ; drumetii pe munte ...

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles