Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 17.04.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:16.12.2009

Stagiu militar: nu

obiectiv

Beneficii: Salariu lunar, asigurare medicala, concediu de odihna anual.

Tip job: Part time, Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie, Inginerie, IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Targu Jiu

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2009 - 04.07.2010

Departament: achizitii

Titlu Job: lucrator gestionar

Responsabilitati:

Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi;
Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege;
Urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa fie sigilata;
Urmareste completarea de catre clienti a documentelor fiscale conform legislatiei;
Listeaza documentele fiscale ce insotesc marfa si le transmite clientului;
Preda marfa catre client conform documentelor emise;
Expediaza marfa catre clienti;
Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
Intocmeste necesarul de materiale folosite pentru expeditia marfii;
Transmite catre superiorul ierarhic orice reclamatie privind expeditiile de marfa;

Realizari:

Am absolvit UNIVERSITATEA ”CONSTANTIN BRANCUSI” , FACULTATEA DE INGINERIE, INGINERIA SISTEMELOR
SPECIALIZAREA AUTOMATICA SI INFORMATICA APLICATA
2008 - 2012, urmand ca in februarie 2013 sa imi sustin examenul de licenta.

studii

Facultati:

Liceul Industrial De Materiale de Constructii Nr.2 TG -JIU
- profilul - TEHNICIAN MECATRONIST
Universitatea ”CONSTANTIN BRANCUSI” , FACULTATEA DE INGINERIE, INGINERIA SISTEMELOR
2008 - 2012

Activitati extracurriculare

Spirit de echipa
Initiativa
Abilitati de comunicare
Abilitati de negociere
Rezistenta si disponibilitate la efort si program prelungit

Premii

Olimpiada interdisciplinara, faza judeteana, locul I in anul 2007 si locul I in anul 2008.
Olimpiada Nationala - profil tehnic- faza nationala, locul 3 in anul 2007 si locul 4 in anul 2008.
Atestat calificare - mecatronist
Certificat de atestare profesionala - utilizarea tehnologiilor IT
Certificat de absolvire - 2012 - pentru activitatea de student al Facultatii de inginerie
Certificat de competenta lingvistica - limba engleza

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles