de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 14.01.1983

Stagiu militar: nu

obiectiv

ÎN MOMENT LUCRU LA IMPRIMERIE FOI FAC MODELE PENTRU SPORTIV SI SE TRANSMIT PE HAINE

Tip job: Full time

Departament: Altele

Oras de lucru: Timisoara

Disponibil: oricand

experienta profesionala

06.12.2007 - prezent

Departament: cercetare - dezvoltare

Titlu Job: muncitor

Responsabilitati:

SĂ NU FIE FOI DEFECTE SĂ NU FIE CULORI GRESITE DE LA COMPAZIȚIE

Realizari:

NU STIU

studii

Facultati:

1998 - 2002 Scoala Profesionala: zugrav vopsitor la Grup scolar industrial Construcții din Timisoara. Am făcut gletuieli sugrăveli si decorative

Premii

Hobby-uri
Muzică,spor,escursi,cititu,mersu pe bucicletă

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles