Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 23.11.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:13.10.2008

Stagiu militar: nu

obiectiv

Îmi doresc să lucrez într-un mediu care să-mi creeze şi dezvolte noi aptitudini şi cunoştinţe astfel încat să pot ajuta organizaţia în activitatea sa şi să pot progresa din punct de vedere al carierei

Salariu: nespecificat

Departament: Juridic, Administrativ / Logistica, Functii publice, Achizitii, Protectia mediului, Controlul calitatii, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Pitesti, Timisoara, STRAINATATE

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2015 - prezent

Departament: vanzari

Titlu Job: manager zonal

Responsabilitati:

Construirea si mentinerea unei bune relatii cu reprezentantii magazinelor alocate(vanzatori/sef raion/manager magazin)
Gasirea de solutii pentru situatiile de suprastoc,viteza de rotatie mica(aging stock) a anumitor modele.
Raportarea zilnica si saptamanala calitativa si cantitativa,inclusiv raportarea in timp real a situatiilor intalnite pe teren
Verificarea standardelor de curatenie si standardelor de brand cu privire la:
-planograme
-etichete si preturi
-vizibilitate materiale de comunicare

Verificarea activitatii echipei de consultanti:
-Prezenta in magazinele alocate conform programului
-Cunostintele tehnice
-Tehnicile de comunicare,abordare,vanzare a consultantilor fata de clienti
-Respectarea echipamentului
-Respectarea regulilor de merchantizare conform panogramelor/informatiilor furnizate
-Calitatea si corectitudinea rapoartelor zilnice/saptamanale/punctuale realizate de echipa de consultanti.
-Indeplinire target lunar

01.11.2011 - prezent

Titlu Job: consilier vanzari

Prezentarea, promovarea şi merchandising-ul produselor; consilierea clienţilor; raportare şi comunicare, conform procedurilor şi proceselor de lucru interne,atingerea obiectivelor zilnice si lunare,gestionarea corecta a stocului,intocmire rapoarte(activitate zilnica/saptamanala,activitate competitie)

studii

Facultati:

2011 - 2014 Facultate / Colegiu: Drept la Universitatea Constantin Brâncoveanu din Pitesti.
2005 - 2009 Liceu: Biologie si Protectia Mediului la Grup Scolar Industrializarea Lemnului Pitesti din Pitesti.

Premii

Certificari
Aug 2013 - Aug 2014: Vodafone Academy,

Traininguri
Feb 2013 - Mar 2013: Vodafone Business Profile Evolution;Tehnici avansate in comunicarea cu clientul;Telesales

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles