Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 28.02.1988

Stagiu militar: nu

obiectiv

Departament: Vanzari, Marketing, Productie, Transport / Distributie, Merchandising / Promoteri, Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Sibiu

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.11.2008 - 15.07.2012

Departament: alimentatie / horeca

Titlu Job: merchandiser

Responsabilitati:

Produse/Magazin
- asigur aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele
existente in depozitele magazinului;
- aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a
marfii;
- verificarea termenelor de valabilitate ale produselor si sa le
expuna in functie de termene;
- controlarea zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru
fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta
concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si
eticheta produsului / magazinului.
Clientii magazinului
- mentinerea si construirea relatiilor profesioniste cu toti clientiii;
- raportarea directa a oricarei plangeri, sugestie sau dorinta din
partea unui client si remedierea acestora.
Imagine
Protejarea/imbunatatirea imaginea companiei prin:
- a avea o tinuta corespunzatoare

Realizari:

Targete lunare in vanzari.

01.12.2007 - 01.11.2008

Departament: merchandising / promoteri

Titlu Job: lucrator comercial

Responsabil de executarea sarcinilor privind buna functionare a activitatii din
cadrul magazinului;
Prezentarea clientilor clar si precis produsul
Aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii

studii

Facultati:

Colegiul Economic „ George Baritiu” Sibiu, postliceala-turism, 2005 – 2007

Grup Scolar Industrial Constructii de Masini Sibiu, liceu- Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica, 2000-2004

Activitati extracurriculare

Abilitati de comunicare interpersonala si pentru lucrul in echipa;
Dorinta si capacitatea de a lucra in echipe tinere si dinamice;
Adaptabilitate facila la conditii de stres;
Seriozitate si punctualitate;
Asimilez, clasific, inteleg usor informatia, identific problemele / punctele cheie,
evaluez lucrurile, am capacitate de sinteza, pun teoria in practica .
Comunic eficient , stiu sa ascult, nu numai sa vorbesc, sunt convingator in sustinerea
diferitelor idei, lucrez bine / ma integrez intr-o echipa, fac compromisuri atunci cand
merita, sunt flexibil .

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles