Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 29.03.1961

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:19.03.1983

Stagiu militar: da

obiectiv

Să-mi aduc contribuția prin pregătirea și experiența mea, la necesitățile companiei dumneavoastră.

Salariu: nespecificat

Beneficii: Se negociază

Tip job: Full time

Departament: Altele, Administrativ / Logistica, Paza si protectie / Militar, Turism / Hotel staff, Achizitii, Banci

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

20.08.1988 - 01.06.2010

Departament: paza si protectie / militar

Titlu Job: ofiter

Responsabilitati:

Atributii specifice de realizare a sigurantei nationale

Realizari:

Specifice domeniului de activitate

studii

Facultati:

Liceul Andrei Mureșianu Dej, 1976-1980
Institutie militara - profil informatii Bucuresti, 1985-1988
Universitatea Babeș-Bolyai Cluj, Facultatea de Drept, 1992-1996

Activitati extracurriculare

Formarea profesionala si experienta practica m-au ajutat in acumularea de cunostinte in mai multe domenii de activitate si crearea unei perceptii foarte bune asupra situatiei economico-financiare si sociale din societatea noastra, precum si a fenomenelor ce au influentat evolutia acesteia
Competente organizatorice, capacitati de conducere, planificare si coordonare a unor activitati si colective de oameni, de colaborare si negociere pe toate palierele in cadrul companiei cat si cu tertii, lucrul in echipa
Abilități de comunicare, relationare si negociere in diverse medii de interes, in vederea realizarii scopului propus
Capacitate de analiza si sinteza, spirit de observatie si atentie la detalii
Initiativa, tenacitate, dinamism si disponibilitate pentru munca sustinuta

Premii

Cursuri specifice in domeniul sigurantei nationale si de securitate in diverse domenii
Atestat instructor de securitate aeronautica

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles