Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 11.03.1987

obiectiv

1. Punerea in practica a cunostintelor teoretice acumulate pana in prezent. 2. Dobandirea de noi cunostinte si conjugarea lor cu aptitudinile personale.

Tip job: Full time

Departament: Banci

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2008 - prezent

Departament: banci

Titlu Job: ofiter colectare

Responsabilitati:

• Gestioneaza portofoliul de clienti alocat (monitorizarea promisiunilor de plata)
• Identifica si raporteaza cazurile de frauda
• Efectueaza telefonic activitatile de colectare solicitate pentru fiecare cont din portofoliul de clienti alocat conform procedurilor de colectare in vigoare.
• Adauga/modifica informatiile demografice in conturile clientilor in cazurile justificate conform procedurilor in vigoare
• Preia apelurile de la clienti si le asigura suportul necesar
• Asigura feedback privind procesul de colectare in vederea imbunatatirii procedurilor de lucru .
• Ofera feedback departamentelor/directiilor cu care colaboreaza
• Efectuarea de propuneri de instituire holduri, blocari facilitati de credit si retrageri din disponibilul existent pentru acoperirea restantelor.
• Efectuarea de oferte de reduceri a datoriilor inregistrate in baza criteriilor de eligibilitate stabilite.
• Este implicata in activitatea de creditare persoane fizice in vederea gestionarii portofoliului de clienti debitori.

studii

Facultati:

Universitatea ”Spiru Haret” – absolventa a Facultatii de Finante si Banci

Activitati extracurriculare

n/a

Premii

n/a

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles