Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 07.10.1969

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Imobiliare, Resurse umane / Psihologie, Marketing, Publicitate, Administrativ / Logistica, ONG / Voluntariat, Internet / e-Commerce, Achizitii, Au pair / Babysitter / Curatenie, Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Tirgu-Mures, Turda, Ludus, Campia Turzii, Aiud

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.1989 - prezent

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: operator calculator

Responsabilitati:

In perioada :

-22.10.2013 - prezent
- activitati de masaj in cadrul Salonului Rebeca din Campia Turzii
(masaj terapeutic, de relaxare, anticelulitic,)
- 1.06.2007 si 05.09.2012:
- activitati specifice de secretariat :
- lucrări de corespondenţă primită şi emisă de unitate; lecturarea corespondenţei primite, prezentarea la conducere, înregistrarea, repartizarea şi urmărirea rezolvării corespondenţei primite, întocmirea unor răspunsuri pe baza documentării prealabile, tehnoredactarea lor, prezentarea la semnat a corespondenţei cu materialul de bază; pregătirea corespondenţei pentru expediere, predarea la registratură sau expedierea directă.

- primirea vizitatorilor şi a partenerilor de afaceri, cunoaşterea, documentarea în ceea ce priveşte regulile de comportament şi protocol specifice ţării din care vine partenerul, pregătirea corespondenţei protocolare cu ocazia diferitelor evenimente.

- evidenţa necesarului de consumabile şi evidenţa de personal

- organizarea sistemului informaţional: primirea prelucrarea şi transmiterea informaţiilor.

- primirea şi transmiterea comunicărilor telefonic

- perfecţionarea permanentă din punct de vedere profesional.

- respectarea disciplinei muncii.
- inregistrarea si validarea in sistem operativ a facturilor emise de catre furnizori
- verificarea din punct de vedere al Controlului Financiar Preventiv a facturilor respectiv verificarea contractelor, comenzilor, notelor de intrarea receptie.Atasarea documentelor justificative corespunzatoare fiecarei facturi in parte si aplicarea vizei de CFP.
- in perioada 01.07.2005 - 01.06.2007 - statistician Departament Financiar
16.05.2004 - 01.07.2005 - secretara Departament Financiar
01.04.1997 - 16.05.2004 - secretara Departament C.F.I. 02.03.1989 - 01.04.1997 - pregatitor presator electozi
-autoperfectionare continua
- realizarea tuturor sarcinilor trasate

studii

Facultati:

2010 - prezent Facultate / Colegiu: Administratie publica la Universitatea Spiru Haret Brasov din cluj. Curs formare profesionala: Tehnician maseor in cadrul Centrului de formare profesionala a adultilor Cluj Napoca

Activitati extracurriculare

- spirit competitiv
- aptitudini de lucru in echipa si bune abilitati de comunicare
- deschis in invatarea lucrurilor noi

Premii

Calificari
Oct 2013: Tehnician maseor

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles