Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 14.12.1991

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:18.10.2013

obiectiv

Am un interes major să devin o persoană completă într-o companie bine organizată unde experieța, motivația și ambiția vor fi demonstrate pentru a deveni puncte puternice pentru companie și pentru experiența mea viitoare.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Oras de lucru: Iasi

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2014 - prezent

Departament: relatii clienti / call center

Titlu Job: operator date

Responsabilitati:

-introducerea cu exactitate a tuturor expedițiilor în programul Cargo
-organizarea AWB-urilor verificate și introduse;
-prelucrarea expedițiilor și livrarea acestora din sediu (întocmire AWB, facturi, chitanțe, borderouri);
-prelucrarea comenzilor de la dispecerat și distribuirea acestora către curieri;
-întocmirea de facturi și chitanțe fiscale, AWB-uri.

studii

Facultati:

2011 - 2014 Facultate / Colegiu: Specializarea Management la Universitatea Alexandru Ioan Cuza, „Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor”, Iași, România din Iași.
2007 - 2011 Liceu: Profil uman, bilingv la Colegiul Național Iași, România din Iași.

Premii

Voluntariat
Jun 2012 - Jun 2012: Intership Raiffeisen Bank, Agenția Iași
-contactarea telefonică a clienților în cadrul unor campanii de marketing;
-verificarea dosarelor clienților pentru a vedea dacă sunt complete;
-birou mobil la sediul mai multor societăți în vederea extinderii bazei de clienți, creștere grad cross-sell pe clienții existenți;
-diverse activități în vederea ajutorării personalului bancar (arhivare, prelucrarea corespondenței).

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles