Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

11.12.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:20.08.2019

obiectiv

Competenţe: -responsabilitate -capabilă de a respecta termene limită -spirit de echipă -fire sociabilă -seriozitate -capacitate de asimilare de noi cunoştinţe -fire ambitioasă -flexibilitate -orientare spre detalii -rezistentă la stres

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Telecomunicatii, Inginerie, IT Software, IT Hardware, Specialisti / Tehnicieni

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Fara experienta

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2018 - 30.09.2018

Departament: telecomunicatii

Titlu Job: orange educational program

Responsabilitati:

Cursuri specializate: Radio Access, Core Networks, High Level Architectures, Transmission Networks, Network Planning, Linux, SQL, 2G, 3G, 4G, 5G

Practică în cadrul departamentului Technology: CRM Support

studii

Facultati:

2019 - prezent Masterat: Comunicaţii Mobile la Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației din Bucureşti.
2015 - 2019 Facultate: Specializare: Tehnologii şi Sisteme de Telecomunicaţii (TST) la Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației din Bucureşti. Medie absolvire: 10
2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Profilul: Matematică-Informatică, Intensiv Informatică la Colegiul Naţional "Bogdan Petriceicu Haşdeu" din Buzău. Diplomă de Bacalaureat (media 9,76)

Premii

Proiecte
Oct 2018 - Feb 2019: Proiect 3: "Adaptive Data Rate Scheme"
conexiuni Raspberry Pi şi cip LoRa
Oct 2018 - Jul 2019: Proiect de diplomă: "Filtru de microunde"
programe Sonnet, Ansoft
Oct 2017 - Jul 2018: Proiect 2: "Termometru digital cu afişare LCD"
programare microcontroler ATMega 164
Oct 2016 - Jul 2017: Proiect 1: "Oscilator în punte Wien"
program OrCAD
Sep 2015 - Jul 2019: Site şi forum online despre şah

Certificari
Sep 2018 - Sep 2018: Examen de certificare competențe programare
Facultatea de Electronică, Telecomunicații și Tehnologia Informației, Bucureşti (România)
Jul 2017 - Oct 2017: Diplomă de absolvire CCNA1 Routing & Switching: Introduction to Networks
Telecom Academy, Bucureşti
Oct 2015 - Jul 2018: Modul Psiho-Pedagogic
Departamentul de formare în predare, Universitatea Politehnica din Bucureşti
Jul 2015 - Jul 2015: European Computer Driving Licence (ECDL)

Jul 2015 - Jul 2015: Atestat de competenţe de nivel mediu de programare
Colegiul Naţional "Bogdan Petriceicu Haşdeu", Buzău
Jul 2014 - Jul 2014: European Consortium for the Certificate of Attainment in Modern Laguages (ECL)

Voluntariat
Oct 2015 - Jul 2018: Voluntariat în cadrul organizaţiei "Liga studenţilor electronişti" (LSE)

Premii si Distinctii
Aug 2014: Diplomă de participare la Campionatul naţional şcolar de şah "Elisabeta Polihroniade"

Hobby-uri
Jucător de şah

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles