Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 22.04.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:07.09.2007

obiectiv

Sa devin expert contabil

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Financiar / Contabilitate

Oras de lucru: Brasov

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2010 - 31.08.2010

Departament: financiar / contabilitate

Titlu Job: practicant

Responsabilitati:

Operare program contabilitate, completare Registru Inventar, Registru Jurnal

Realizari:

Am pus in practica notiunile teoretice ce le-am dobandit in timpul cursurilor universitare.

studii

Facultati:

Perioada: 2004-2008
Calificarea / diploma obtinuta: Diploma de bacalaureat; Atestat in informatica; Atestat in engleza
Disciplinele principale studiate: Matematica – informatica intensiv engleza
Numele si tipul institutiei de invatamant: Colegiul National ”Radu Negru”, Fagaras.

Perioada: 2008-2011
Calificarea / diploma obţinută: Economist; Diploma de licenta;
Disciplinele principale studiate / competenţe dobândite: Matematică economică, matematică financiară, finanţe generale şi aplicate, asigurări, contabilitate, baze de date, fiscalitate, management, marketing, statistică, microeconomie, macroeconomie.
Competenţele dobândite în urma anilor de studii sunt următoarele: cunoașterea, înţelegerea şi utilizarea conceptelor specifice economiei, analiza de date şi informații cantitative, precum şi calitative pentru a rezolva unele probleme economice, utilizand tehnologii informatice, precum și metodologii economice.
Numele şi tipul instituţiei de învăţământ: Universitatea Transilvania din Braşov
Facultatea de Stiinţe Economice şi Administrarea Afacerilor.

Perioada: 2011- 2013
Master în Management Financiar Bancar

Activitati extracurriculare

Fire comunicativa, dinamica, responsabila, cu spirit de echipa dezvoltat prin participarea la diverse proiecte. Capacitate de invatare rapida si adaptare la noi situatii in functie de moment. Dorinta de a invata cat mai multe si de a ma autodepasi.
Alte competente si aptitudini: Hobby: sport, hair styling;

Premii

Atestat in informatica; Atestat in engleza.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles