de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 07.08.1989

Permis conducere:  Cat.A,B, Data obtinerii:22.10.2007

obiectiv

Vreau sa invat cat de multe si sa excelez in ceea ce fac.

Salariu: 1.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Internet / e-Commerce, Productie, Telecomunicatii, Relatii clienti / Call center, Inginerie, Merchandising / Promoteri, IT Software, IT Hardware, Service / Reparatii

Oras de lucru: Bistrita, Cluj-Napoca, Zalau

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.08.2011 - 15.09.2011

Departament: inginerie

Titlu Job: practicant

Responsabilitati:

Realizarea tablourilor electrice, ceea ce implica: studierea si intelegerea proiectului, pregatirea tabloului prin montarea jgheaburilor si al aparatajului, montarea cablurilor intre aparataje si verificarea cu un multimetru a legaturilor pentru evitarea unui scurtcircuit.

studii

Facultati:

Liceu: Colegiul National Silvania, Zalau
Perioada: Septembrie 2004- Iunie 2008
Profil: matematica-informatica, informatica intensiv

Universitatea tehnica Cluj-Napoca, Facultatea de electronica, telecomunicatii si tehnologia informatiei, specializare tehnologii si sisteme de telecomunicatii, sectia enegleza
Perioada: Octombrie 2008- Iunie 2012
Diploma obtinuta: Inginer în telecomunicatii
Competente în domeniul: programare, teoria informatiei si codarii, telefonie, sisteme de televiziune, sisteme de comutare si rutare, transmisii de date, retele, protocoale de internet si altele.

Activitati extracurriculare

Competente cheie: lucrul in echipa, comunicarea eficienta, planificare si organizare
Sunt o persoana dornica de invatare, dinamica și comunicativa , astfel incat imi e usor sa ma pliez pe modul de lucru, fie el în echipa sau individual.
Sunt reprezentanta Avon de la 16 ani, fapt care m-a ajutat sa imi dezvolt abilitatile de comunicare si organizare.

Premii

Practica in perioada 1 august 2011- 15 septembrie 2011 la Electro Grup S.R.L., Zalau
Atestat de informatica

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles