de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 06.12.1984

obiectiv

Departament: Vanzari, Office / Back-office / Secretariat, Educatie / Training / Arte, Productie, Cercetare - dezvoltare, Transport / Distributie, Achizitii, Tipografii / Edituri, Merchandising / Promoteri, Saloane / Clinici frumusete

Oras de lucru: Cluj-Napoca, Turda, Campia Turzii, Aiud

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2008 - 31.08.2010

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: profesor

Responsabilitati:

Supravegherea copiilor, organizarea de petreceri pentru copii, participarea la excursii si concursuri pentru scolari, implicarea copiilor in activitati derulate la grupa, organizarea de ateliere practice si artistice cu scolarii, buna desfasurare al actului de predare-invatare-evaluare in cadrul orelor de Educatie Vizuala.

Realizari:

Indrumarea copiilor pentru participarea la concursuri si expozitii pe plan judetean.

01.11.2006 - 01.02.2007

Departament: cercetare - dezvoltare

Titlu Job: agent de interviu

Prezentarea si buna comunicare cu oamenii pentru realizarea chestionarelor corecte.

studii

Facultati:

Din anul 2010- stundenta la Universitatea Babes Bolyai, Facultatea de Psihologie, specializarea : Invatamant Primar si Prescolar, Invatamant la distanta, Cluj-Napoca

2008- Curs pentru obtinerea Certificatului de calificare profesionala - Coafor, Cluj- Napoca

2003-2007- Universitatea Babes Bolyai, Facultatea de Teologie Ortodoxa, specialitatea: Conservare si Restaurare, Cluj-Napoca

1999-2003- Liceul de Arte Plastice” Romulus Ladea”, specializarea: Arte plastice si decorative, Cluj- Napoca

Activitati extracurriculare

Participarea la activitati de grup, abilitati de a efectua munca in echipa, identificarea copiilor proveniti din medii vulnerabile, integrarea copiilor din medii vulnerabile in activitati derulate la grupa. Ca hobbyuri as putea enumera: calatoriile, lectura, dansul, internetul.

Premii

2008- Certificat de calificare profesionala- Coafor, Cluj- Napoca

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles