Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 12.05.1986

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:27.09.2005

Stagiu militar: nu

obiectiv

Prezint interes deosebit de a lucra intr-un domeniu de perspectiva, intr-o atmosfera dinamica si profesionala. Locul de munca sa reprezinte o continua provocare si sa imi ofere posibilitatea aplicarii de idei si metode, care sa-mi imbunatateasca continuu capacitatea de a rezolva probleme.

Tip job: Full time

Departament: Internet / e-Commerce, Inginerie, IT Software, IT Hardware

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.11.2013 - prezent

Departament: grafica / webdesign / dtp

Titlu Job: responsabil proiect

Responsabilitati:

- Aducerea unei carti de la formatul printat la formatul electronic prin mai multe etape: decupaj text, prelucrare pagini si design, impartire in articole, bookmark-uri, design coperti, pregatire pentru arhiva electronica.
- Receptia si livrarea de pachete adecvate atat tipografiei cat si editurii. Rezolvarea exceptiilor venite de la ambele.
- Impartirea sarcinilor cu alti colegi, pentru a atinge deadline-ul discutat cu clientul.

studii

Facultati:

2009 - 2011 Masterat: IT la Universitatea Politehnica din Timisoara din Timisoara. Masterat in Sisteme Informatice Aplicate in Productie si Servicii
2005 - 2009 Facultate / Colegiu: IT la Universitatea Politehnica din Timisoara din Timisoara. Facultatea de Automatica si Calculatoare, specializarea Ingineria Sistemelor

Premii

Lucrari publicate
Jun 2009: Realizarea articolului Bayesian Network Model for Diagnosis of Psychiatric Diseases, prezentat la Conferinta Internationala ITI2009 (22-25 iunie 2009), Cavtat/Dubrovnik, Croatia, sectiunea „Medical Informatics”

Proiecte
Jan 2009 - Mar 2009: Proiect sincretic
Conducerea unui proces de la distanta: Controlul miscarii robotului DrRobot’s X80 folosind senzori cu ultrasunete, intr-o Camera Virtuala, implementata in Coin3D
Oct 2008 - Dec 2008: Proiect sincretic
Conducerea unei aplicatii de tip elevator: implementarea in SIMATIC Step7 a tuturor functiilor de conducere a unui elevator cu 4 nivele
Jan 2007 - Feb 2015: Proiect sincretic
Perdea inteligenta: Perdea programabila pentru a copia miscarea soarelui, creand umbra, folosind programarea pe bit in C (microcontroler, motor pas cu pas, senzori de lumina si hall).

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,avansat,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles