de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 07.07.1959

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:02.05.1981

Stagiu militar: nu

obiectiv

Beneficii: autoturism telefon mobil

Tip job: Full time

Departament: Administrativ / Logistica

Oras de lucru: Calarasi

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

12.03.1987 - 01.09.2011

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: sef serviciu

Responsabilitati:

- Monitorizarea permanenta a serviciilor prestate de terti pe linie de paza obiective, curatenie spatii si mentenanta cladirilor Romtelecom, in judetele Calarasi si Ialomita;
- Urmarirea comportamentului in timp a cladirilor din judetele Calarasi si Ialomita si sesizarea oricaror anomalii constatate, intocmind propuneri de reparatie;
- Monitorizarea lucrarilor de reparatii cladiri si a lucrarilor de investiti executate de alte firme in judetele Calarasi si Ialomita;
- Prezentarea spatiilor si terenurilor disponibile pentru inchiriere potentialilor chiriasi in judtele Calarasi si Ialomita;
- Rezolvarea tuturor solicitarilor de ordin administrativ ale chiriasilor si colocatarilor;
- Interfata cu institutiile furnizoare de utilitati si administratiile locale din cele doua judete;
- Inventarierea reperelor de natura administrativa, intocmirea propunelor de casare, casarea efectiva, predarea materialelor refolosibile la centrele specializate;
- Primirea, prelucrarea si transmiterea tuturor sesizarilor de natura administrativa primite de la clientii interni si externi catre dispeceratul Help-desk de la centrul societatii;
- Realizarea auditului lunar ca reprezentant al Romtelecom privind calitatea activitatiilor firmelor terte pe linie de paza obiective, curatenie spatii si mentenanta cladiri;
- Realizarea aprovizionarii cu materiale de ordin tehnic si administrativ;
- Gestionare de mijloace fixe, obiecte de inventar de natura mijloacelor fixe, obiecte de inventar, de tip administrativ; gestionare terenuri si cladiri si intretinere baza de date electronica;

Realizari:

Realizarea tuturor obiectivelor stabilite anual indiferent de nivelul de complexitate;

studii

Facultati:

Liceu Industrial nr.1 Calarasi/Universitatea Biotera Bucuresti/Facultatea de Inginerie si Management Agroturistic/1997-2000

Activitati extracurriculare

Am lucrat si ca tehnician principal in profilul cai ferate uzinale

Premii

Managementul Aprovizionarii

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles