Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 08.11.1993

Stagiu militar: da

obiectiv

PEntru o dezvoltare personala, financiara.

Salariu: 1.000,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Office / Back-office / Secretariat, Marketing, Administrativ / Logistica, Internet / e-Commerce, IT Hardware

Oras de lucru: Rosiorii de Vede

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

10.10.2009 - 15.07.2011

Departament: service / reparatii

Titlu Job: vanzator / operator it

Responsabilitati:

Instalam unitatile centrale ale unui calculator, le impachetam, primeam marfa si introduceam in baza de date!
Primeam, etichetam si trimiteam in garantie defectiunile tuturor echipamentelor!

Realizari:

Am realizat o comunitate online, am un calculator construit de catre mine!

studii

Facultati:

Liceul Economic Administrativ Rosiori de Vede! Promotia 2009-2013.

Activitati extracurriculare

Stiu sa lucrez cam in orice domeniu, iar in cele in care nu stiu imi trebuie o pregatire de doar cateva zile! Imi place sa stiu cat mai multe meserii!

Premii

CERTIFICAT DE COMPETENTA LINGVISTICA in urma rezultatelor obtinute la evaluarea limbi ENGLEZA.
CERTIFICAT DE COMPETENTA LINGVISTICA in urma rezultatelor obtinute in evaluarea limbi ENGLEZA ca UTILIZATOR EXPERIMENTAT!
CERTIFICAT DE COMPETENTE DIGITALE la evaluarea competentelor digitale a obtinut UTILIZATOR EXPERIMENTAT cu 80 de puncte!
CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A LICEULUI: filiera: TEORETICA; profilul: REAL; specializarea: Matematica Informatica-Intensiv INFORMATICA clasa a X-a.
CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A LICEULUI: filiera: TEORETICA; profilul: REAL; specializarea: Matematica Informatica-Intensiv INFORMATICA clasa a XII-a

Diploma de participare la CONCURSUL INTERNATIONAL DE MATEMATICA APLICATA CANGURUL anul 2010.
Diploma, Mentiune pentru participarea la Simpozionul National "ATRACTII TURISTICE" editia 24.04.2010.
Diploma PREMIUL III pentru rezultatele obtinute la Concursul "CANGURUL MATEMATICA" 2011.
Diploma de participare la CONCURSUL INTERNATIONAL DE MATEMATICA APLICATA CANGURUL anul 2012.
CERTIFICAT pentru progamul Junior Achievement Y.E.S clasa X-a
CERTIFICAT pentru progamul Junior Achievement I.T. PENTRU AFACERI clasa X-a
CERTIFICAT pentru progamul Junior Achievement PROGAMUL JA ABC ASIGURARI clasa XI-a
CERTIFICAT pentru progamul Junior Achievement PROGAMUL JA CHEIA SUCCESULUI clasa XI-a
CERTIFICATE OF COURSE COMPLETINg IT ESSENTIALS: PC Hardware and Software.
CERTIFICAT pentru participarea la progamul educational de mediu PATRULA DE RECICLARE 2013.
DIPLOMA de participare la Concursul National Scoli pentru un viitor verde- EDUPET 2012
DIPLOMA pentru rezultate obtinute la faza judeteana a concursului "ACADNET" 2012
DIPLOMA pentru participarea extrascolara si extracurriculata la PROGAMUL ROREC 2013
DIPLOMA pentru participarea extrascolara si extracurriculata la BALUL BOBOCILOR Liceul Tehnologic Virgil Madgearu 2013
DIPLOMA DE ABSOLVIRE a liceul Tehnologic Virgil Madgearu PROMOTIA 2009-2013

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles