Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 17.10.1973

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:17.08.2001

obiectiv

- Consolidarea unei cariere dobândite în domeniul bancar si ascensiunea pe o pozitie superioara; - Integrarea într-o echipa dinamica si motivanta în cadrul unei companii de prestigiu.

Salariu: nespecificat

Beneficii: - negociabil

Tip job: Full time

Departament: Banci

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.1994 - prezent

Departament: banci

Titlu Job: economist, consilier retail

Responsabilitati:

- Vanzare produse bancare clientilor persoane juridice / fizice –credite complexe / simple – produse de economisire - asigurari
- inlocuitor director [ dupa caz ]

Realizari:

realizari premiate
- mentinerea pe pozitii de top 10 consileri BCR SA [ la nivel de tara ] in vanzarile: BCR, BCR Banca Pentru Locuinte, BCR Asigurari, BCR Asset Management

studii

Facultati:

2014 - prezent Facultate / Colegiu: Finante si banci la Institutul Bancar Roman din Bucuresti.

Facultati in straiatate

Premii

- Management si marketing bancar – Institutul Bancar Roman (IBR) – 6 luni, 2002-2003 – certificat de specializare, calificativ foarte bine, medie 9,40
- Fundamentele profesiunii bancare – Institutul Bancar Roman (IBR) – 9 luni, 2001-2002 – certificat bancar, calificativ foarte bine, medie 9,18
- Management financiar – Institutul International de Cursuri prin Corespondenta (ICI) – 9 luni, 1998-1999 - calificativ foarte bine

- numeroase premii si diplome obtinute de la BCR SA si subsidiarele BCR SA

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles