de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 31.12.1963

obiectiv

sa-mi dezvolt capacitatea intelectuala intr-un mod placut

Salariu: 1.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Office / Back-office / Secretariat, Marketing, Tipografii / Edituri

Oras de lucru: Bucuresti

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.1983 - 01.09.2001

Departament: altele

Titlu Job: electrician

Responsabilitati:

Informarea permanentă şi însuşirea parametrilor şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de întreţinere şi reparaţii;
Urmărirea permanentă și respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice;
Comunicarea informaţiile despre sarcini, posibilităţi şi diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale;
Efectuarea lucrului în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă
Selectearea şi folosirea corectă a aparaturii pentru determinarea curentului, tensiunii şi rezistenţei electrice;
Interpretarea corectă a schemelor electrice, simbolurile şi legile electrice de bază;
Executarea verificărilor asupra instalaţiilor electrice vizual, auditiv sau cu ajutorul aparatelor de măsură, prin proceduri adecvate, în vederea respectării normelor P.S.I.
Identificarea echipamentelor şi componentele defecte, în vederea remedierii;
Înlocuirea și repararea echipamentul electric defect;
Refacerea izolaţiei circuitului şi legăturilor de împământare conform normelor tehnice;
Repunerea sub tensiune a instalaţiei electrică în vederea verificării calităţii lucrării;
Remediere eventualelor defecte şi prezintă lucrarea pentru recepţie persoanelor abilitate.

studii

Facultati:

1981 - 1983 Liceu: mate-fizica la Liceul industrial numarul 4 din bucuresti. diploma de bac
1979 - 1981 Liceu: mate-fizica la liceul de mate -fizica nr 4 din bucuresti.

Premii

Calificari
Sep 2009: Absolute School

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles