Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 12.07.1975

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:02.02.2005

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Altele

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: 30.11.2013

experienta profesionala

01.04.2009 - 01.12.2013

Departament: transport / distributie

Titlu Job: gestionar ,manipulant marfa

Responsabilitati:

receptionare marfa la primire cat si la livrare
-manipularea marfi aranjarea pe raft,
- completarea fiselor de magazie primire si livrare
- marfa zilnic verificarea cu primirea comenzilor de la clienti,
- verificarea stocului din depozit ori de cate ori era nevoie,
- organizarea manipulantilor pentru pregatirea comenzilor primite de la clienti, - verificarea marfei aranjata pe sortimente,
- verificarea marfi la iesire din depozit la fiecare incarcare spre distributie fiind singurul raspunzator de unele inconviniente,
- eliberarea marfi pe baza facturilor amise de catre magazinele de prezentare ale firmei.
- cu toate aceste responsabilitati ajutam si la pregatirea, incarcarea fizica a marfei
- ca gestionar faceam absolut tot ce detine de gestiune fara sa facturez si fara sa am evidenta stocului intro baza se date pe pc
SEF TURA 09.04.2006 - 19.06.2009
Firma:scorseze
Oras lucru:Bucuresti
Salariu:CONFIDENTIAL
Departament:alte departamente/altele
Domeniu Activitate Firma:paza si protectie obiectivului avand in subordine un nr de agenti,verificarea si consemnarea accestora in raport daca era cazul
gestiune 4ani

studii

Facultati:

2014 - prezent Scoala Profesionala: Agricol la Scoala Nicolaie Petrescu Crivat din Crivat.

Premii

agent paza cu atestat

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles