Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 23.04.1979

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:29.08.2007

obiectiv

sa invat lucruri noi

Beneficii: locuinta de serviciu, telefon

Tip job: Full time

Departament: Relatii publice, Office / Back-office / Secretariat, Medicina umana, Turism / Hotel staff, Productie, Merchandising / Promoteri, Saloane / Clinici frumusete, Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: STRAINATATE

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

06.09.2010 - 25.06.2012

Departament: turism / hotel staff

Titlu Job: manager in activitatea de turism

Responsabilitati:

Am in subordine intreg personalul complexului hotelier (bucatari,ospatari,receptioneri,cameriste, asistent medical,mentenata � 30 persoane). Supervizez activitatea personalului prin intermediul sefilor de compartimente.
Sunt reprezentantul legal in relatiile cu clientii complexului hotelier,cu autoritatile locale si centrale ale statului - organisme de control ale statului, cu agentiile de turism, asociatiile profesionale, cu mass-media, cu furnizorii, cu alte institutii.
Asigur functionarea optima a hotelului si a restaurantului la parametrii calitativi indicati. Planific, organizez, coordonez, conduc şi controlez activităţile hoteliere cat si cele din restaurant.
Elaborarez strategii de dezvoltare a serviciilor specifice pe termen lung, mediu si scurt. Inchei contracte comerciale supervizate de directorul general si cu respectarea dispozitiilor legale in numele companiei. Analizez costurile si stabilesc preturi. Stabilesc turele de lucru pentru personal. Validez pontajul lunar si particip la procesul de recrutare si selectie al personalului.

studii

Facultati:

2006 – 2010
Universitatea Romano-Germana Sibiu, Facultatea de Drept
Licentiat in stiinte juridice

2003 - 2006
Scoala Postliceala Sanitara“DR.BALIN ALEXANDRU’’
Asistent Medical Generalist

1993 - 1997
Liceul “AXENTE-SEVER” Medias
Limbi Straine

Premii

Iunie 2008
Inovens Consult
Abilitati de lider

Ianuarie 2008
MMM Consulting
ASSINTANT MANAGER

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles