Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 05.06.2017

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:16.04.1993

Stagiu militar: da

obiectiv

Extinderea activitatii profesionale ca medic de familie,atat din punct de vedere al diversitatii cazuisticii,cat si al numarului de persoane beneficiare ale serviciilor acordate.

Salariu: nespecificat

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2013 - prezent

Departament: medicina umana

Titlu Job: medic de familie si manager

Responsabilitati:

MEDIC DE FAMILIE

IUNIE 2013 – PREZENT
MEDIC DE FAMILIE SI MANAGER – CABINET DE MEDICINA DE FAMILIE – SC CENTRUL
MEDICAL GIRO SRL – FLORESTI, CLUJ
Furnizarea de servicii medicale complete in asistenta medicala primara - 2000 pacienti ( adulti si copii )
Furnizarea de servicii medicale paraclinice - echografie
Administrarea activitatilor curente ale cabinetului medical

AUGUST 2006 – MAI 2013
MEDIC DE FAMILIE SI MANAGER – CABINET INDIVIDUAL DE MEDICINA DE FAMILIE – DR. LICA CRISTINA CRENGUTA, GALATI, JUD. GALATI

IUNIE 1999 – IULIE 2006
Casa judeteana de asigurari de sanatate – Galati
Consilier superior serviciul de acreditare, contractare, decontare servicii medicale de medicina de familie si stomatologie

MARTIE 1992 – MAI 1999
Dispensar medical rural al comunei Cuca, jud. Galati
Medic de medicina generala
Furnizarea de servicii medicale complete de medicina generala pentru populatia localitatii, aproximativ 3500 oameni

1991 -1992
Spitalul judetean Galati – medic stagiar
1990 – 1991
Clinica universitara nr. 2 Cluj – Napoca – medic stagiar

2010 – 2013 – Studii la distanta si obtinerea diplomei de psiholog, la Universitatea Spiru Haret, Bucuresti
IU
2009 – Diploma de competenta in echografie generala – Institutul Cantacuzino – Bucuresti
2008 – 2009 – Studii de echografie generala, Spitalul Cantacuzino Universitatea Bucuresti
2007 – Obtinerea gradului de medic primar - UMF – Iasi
2002 – Obtinerea gradului de medic specialist – UMF – Iasi
1999 – 2001 – Obtinerea si titlul de Master in managementul sanatatii publice si al serviciilor de sanatate – UMF – Bucuresti
1990 – Obtinerea diplomei de doctor, Facultatea de medicina generala a Universitatii de Medicina si Farmacie Iuliu Hatieganu, Cluj – Napoca
1984 – 1991 – Studii de medicina la Facultatea de medicina generala a Universitatii de Medicina si Farmacie Iuliu Hatieganu, Cluj – Napoca

Membru al Colegiului Medicilor din Romania

Romana
Engleza
Franceza

Înţelegere Vorbire Scriere
Ascultare Citire Participare la conversaţie Discurs oral Exprimare scrisă
E BINE BINE BINE SUFICIENT BINE
F BINE BINE BINE SUFICIENT BINE

studii

Facultati:

1984 - 1990 Facultate: medic de medicina generala la UMF IULIU HATIEGANU din cluj-napoca. 2010 – 2013 – Studii la distanta si obtinerea diplomei de psiholog, la Universitatea Spiru Haret, Bucuresti

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles