Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 15.06.1965

obiectiv

infirmiera sau menajera la spital sau policlinica,masaj relaxare si anticelulitic in bucuresti si strainatate

Salariu: nespecificat

Beneficii: un salariu decent

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Medicina umana, Turism / Hotel staff, Medicina alternativa, Saloane / Clinici frumusete, Alimentatie / HoReCa

Oras de lucru: Bucuresti, STRAINATATE

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

19.01.1983 - 02.11.1990

Departament: turism / hotel staff

Titlu Job: muncitor laborator cofetarie

Responsabilitati:

nu am detinut o responsabilitate anume lucram unde era nevoie

Realizari:

de curind am terminat scoala de coafeza am experienta de lucru in mai multe ramuri desi nu detin si tot atitea calificari am mai lucrat si la spitalul universitar ca infirmiera

studii

Facultati:

nu am liceul terminat dar am experienta in multe domenii fiind nevoita sa muncesc de mica

Activitati extracurriculare

in 20 de ani am lucrat in mai multe domenii am lucrat in grecia intr-un fast-food barman -ospatar acolo am invatat sa vb greceste si stiu cum se munceste si-n tara si afara am lucrat si la fabrica de paine pajura

Premii

cursurile de coafeza am terminat cu 9.90 si nu ma deranjeaza daca lucrez si ca samponeza sau de ce nu femeie de serviciu in salon de coafor de curind am terminat cursul de masaj somatic si de relacxare pot pleca si in grecia daca va fi nevoie vorbesc cursiv limba greaca

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles