Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 11.09.1976

Stagiu militar: nu

obiectiv

alegerea unei alte meserii care sa vina in completarea celei de baza (invatamantul), pentru a-mi deschide si alte oportunitati si pentru a-mi aplica propriile calitati si in alt domeniu.

Salariu: 150,00 USD / luna

Beneficii: - posibilitate de lucru part time salariu motivant

Tip job: Part time, Proiect / Sezonier

Departament: Turism / Hotel staff

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.12.1999 - prezent

Departament: educatie / training / arte

Titlu Job: profesor geografie

Responsabilitati:

-predarea geografiei elevilor cu scopul de a o intelege si de a-i atrage spre aceasta stiinta
-pregatirea elevilor pentru concursurile scolare(clasa a VIII-a) si pt examenul de bacalaureat (clasa a XII-a)
-discutiile pe diverse teme la orele de dirigentie
-indrumarea elevilor spre arta si cultura. Pentru aceasta ii duc la muzee, teatru etc.
-deplasari semestriale in excursii pentru a-i determina pe elevi sa iubeasca natura si sa invete sa o aprecieze

Realizari:

-obtinerea de premii la olimpiadele scolare cu elevii
-profesor cu gradul I in invatamant

studii

Facultati:

Universitatea Bucuresti-Facultatea de Geografie; Specializarea Geografie Umana si Turism, absolvita in 1999
Universitatea Crestina Dimitrie Cantemir-Facultatea de Management Turistic si Comercial, frecventa redusa, anul absolvirii 2009,

Activitati extracurriculare

-capacitate de lucru sub presiune
-relatii umane bune
-ambitie si comunicativitate
-dinamism si spirit de initiativa

Premii

Absolvent al INFORM-Centru de Informatica si Management SRL
Absolvent AEL (curs de prezentare a lectiilor pe calculator)

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

franceză(mediu,mediu,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles