Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 26.09.1966

Permis conducere:  Cat.A,B, Data obtinerii:01.10.1989

Stagiu militar: da

obiectiv

punerea in practica a intregii experiente acumulate pina in prezent; punerea in practica si/sau pregatirea unei noi generatii de oameni dedicati acestei activitati

Beneficii: un salariu adecvat preagatirii si riscurilor impuse de activitate...exploatarea si posibilitatea de a scoate in evidenta calitatile personale si a pregatirii profesionale

Tip job: Full time

Departament: Paza si protectie / Militar

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Manager / Executiv

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.03.1991 - prezent

Departament: paza si protectie / militar

Titlu Job: protectie v.i.p. si interventie

Responsabilitati:

protectie si interventie

Realizari:

coordonarea unui grup de 4-10 oameni

studii

Facultati:

Facultatea de drept

Activitati extracurriculare

curaj, implicare in reazilarea si atingerea tintelor propuse, rezistenta la efort, pastrarea calmului si luarea unor decizii corete si rapide in situatii deosebite, spirit de lucru in echipa, adaptabilitate la situatiile impuse de realitatile din teren, aptitudini in coordonarea unei echipe, spirit de lucru in echipa

Premii

cursuri de specialitate in tara si strainatate

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles