Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 25.04.1984

obiectiv

Departament: Office / Back-office / Secretariat, Altele, Turism / Hotel staff, Au pair / Babysitter / Curatenie, Merchandising / Promoteri

Oras de lucru: Bucuresti, STRAINATATE

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2005 - 01.10.2005

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: secretara

Responsabilitati:

coordonarea echipelor,preluarea apelurilor telefonice si programarea clientilor,operare pc,tinerea evidentelor din cadrul firmei,actualizarea stocurilor-intrari/iesiri marfa ,indosarierea si inregistrarea actelor,gestionare casa,contabilitate primara,eliberare facturi fiscale si proforme,avize,oferte,mentinerea legaturilor cu furnizorii si clientii pana la finalizarea lucrarilor

Realizari:

am coordonat echipele de montaj,5 la numar cu cate 2,3 persoane,repartizandu le in bucuresti si in afara ,am facut,prezentat oferte pt vanzari ap aer conditionat si am finalizat vanzariile,am inregistrat actele firmei intr un program de contabilitate ciel si le am indosariat,am stat peste program pt a termina activitatiile zilei respective

studii

Facultati:

LICEUL DE ARTE PLASTICE" NICOLAE TONITZA"-SECTIA DESING AMBIENTAL DE INTERIOR SI EXTERIOR-certificat de competenta profesionala-media 10 si medie bac 9.23

Activitati extracurriculare

persoana sociabila,flexibila,punctuala,dinamica,creativa..in zodia taur

Premii

mai multe diplome la pian(am terminat scoala de muzica si arte plastica Victor Karpiss-5 ani pian si 6 ani pictura),sah,pictura,fizica

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles