Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 14.04.1969

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:14.12.1998

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Beneficii: Salariu atractiv un seviciu decent

Tip job: Full time

Departament: Paza si protectie / Militar

Oras de lucru: Ploiesti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: 15.03.0000

experienta profesionala

01.04.2005 - prezent

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: sef serviciu politie comunitara

Responsabilitati:

Intocmirea graficului de lucru
Intocmirea Planului de paza
Intocmirea documentelor de evaluare a agentilo
Instruirea si aplicarea normelor de NPS si PSI
Instruirea si aplicarea normelor de securitate in munca

studii

Facultati:

Perioada: 2007 - 2009
Liceul Economic Sansa Ploiesti,specialitatea tehnician in activitati financiare si
comerciale , cu diploma de Bacalaureat.
- Certificat de Competente Profesionale.
Tehnician in Activitati Financiare si Comerciale :
1.Efectuarealucrarilor de complexsitate medie.
2.Verificarea exsacta,datelor inscrise,in doc,contabilesi comerciale exzecutarii operatiilor financiare.
3.Utilizarea tehnicilor de marketing in activitatea comerciala.
4.Negocierea si argumentarea vinzarii produselor/serviciilor.
5.Comunicarea cu clientii in mediul profesional.
6.Utilizarea mijloacelor informatice in realizarea activitatilor financiare si comerciale.
7.Utilizarea tehnicilor financiare si fiscale.
8.Respectarea legislatiei in vigoare privind calitatea produselor si sevicilor.
9.Respectarea legislatiei din domeniul contabil si financiar.
10.Integrareain cultura organizatiei si in viata profesionala.

Perioada 1985 - 1987
Scoala Profesionala Ucecom Ploiesti 1/2 specialitatea lacatus mecanic.

Facultati in straiatate

Nu am studii superioare.

Activitati extracurriculare

Acuratetesi atentie la detalii,simtul responsabilitatii,determinarea in rezolvarea problemelor,spirit de echipa,bun colaborator.

Premii

perioada: 2009
Certificat de competente digitale.

Certificat de Agent Politie Comunitara
1. Aplicarea normelor de protectia mediului.
2 .Aplicarea normelor de sanatate si securitate in munca.
3. Mentinerea unor relatii de munca eficiente.
4. Asigurarea protectiei personale si reprezentantilor primarei (demnitari)
5. Gestionarea incidentelor de ordine publica.
6. Identificarea situatiilor care necesita interventie.

perioada: 2010
Adeverinta de absolvire,cursurii de instruiresi pregatire in domeniu prevenirii situatiilor de urgenta organizate de Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,SERBAN CANTACUZINO"al Judetului Prahova.

perioada: 2011
Certificat de : Maseur/Masaj Somatic si Reflexsogem.
1. Aplicarea NPS si PSI.
2. Asigurarea conditiilor igenico - sanitaer.
3. Intocmirea documentelor de evidenta.
4. Planificarea sedintelor de masaj.
5. Pregatirea cabinetului de masaj.
6. Aplicarea masajului somatic.
7. Aplicarea masajului reflexsogen.
8. Autopregatirea in vederea efectuarii masajelor.
9. Stabilirea si formelor de masaj.
Perioada:2013
Certificat de : Agentii de paza .
1.Atestat de Paza.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles