Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 26.08.1981

Permis conducere:  Cat.B,C,D,E, Data obtinerii:28.04.2000

Stagiu militar: nu

obiectiv

Integrarea in cadrul unei societati care doreste personal profesionist, loial,unde se cere performanta si bineinteles ofera beneficii. Abordarea cu profesionalism la tot ceea ce reprezinta provocare, implicare in tot ceea ce este nou in vederea obtinerii de rezulatate foarte bune. Ridicarea cifrei de afaceri a societatii.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Vanzari, Altele, Arhitectura / Design interior, Administrativ / Logistica, Transport / Distributie, Achizitii, Import - export, Alimentatie / HoReCa, Auto / Echipamente, Naval / Aeronautic

Oras de lucru: Bucuresti, STRAINATATE, Voluntari, Ilfov

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2007 - prezent

Departament: transport / distributie

Titlu Job: sofer

Responsabilitati:

Conducerea autovehicul tip autoturism, microbuz-duba/furgon transport international de marfa , completarea actelor de primire respectiv predare a marfii, completarea actelor vamale, incarcarea / descarcarea marfii, relatii cu clientii interni, intretinerea in stare buna a a autovehicolului, cunoasterea buna a spatiului rutier european, capacitate de relationare foarte buna, rezistenta la stres, adaptabilitate la program in ture diferite (de zi, de noapte).
Intocmirea facturilor, verificarea termenelor de plata si a incasarilor in urma efectuarii transporturilor.
Incheierea contractelor cu partenerii transportatori de pe piata si stransa colaborare cu acestia.
Optimizarea si fezabilitatea transportului.

studii

Facultati:

2001 - 2004 Liceu: Real la liceul teoretic profil real din Bucuresti.
1998 - 2001 Scoala Profesionala: Lacatus Mecanic la SCOALA PROFESIONALA SPECIALIZARE LACATUS MECANIC din Bucuresti.
1994 - 1998 Scoala Generala: Generala la Scoala Nr.197 din Bucuresti.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles