Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 20.07.1967

Stagiu militar: da

obiectiv

MOTIVATIE: Sunt tehnician maseur , doresc sa ofer servicii la standarde de calitate, contribuind efectiv la obtinerea unei clientele fidele si la cresterea profitului companiei OBIECTIV : Sa gasesc o companie care sa imi ofere oportunitati si mijloace potrivite de dezvoltare pe plan profesional si personal : Masaj terapeutic, somatic, anticelulitic, Medicina alternativa/Reflexoterapie LOCUL DE MUNCA VIZAT : integrat intr-o echipa de profesionisti : Clinici medicale, Cabinete pentru masaj si reflexoterapie, Spa-uri/ Saloane de infrumusetare, Sport/Fitness/Aerobic/Wellness

Salariu: nespecificat

Beneficii: sa lucrez alaturi de o echipa de profesionisti

Tip job: Part time, Full time

Departament: Sport / Wellness, Medicina alternativa, Saloane / Clinici frumusete

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2011 - 01.05.2014

Departament: medicina alternativa

Titlu Job: tehnician maseur

Responsabilitati:

-prestarea serviciilor de amenajare si reamenajare a departamanetului;
- contributie la obtinerea profitului in departament - asigurarea integrala a tehnicilor de lucru necesare clientilor
- asigurarea tratamentelor, climatului de destindere, relaxare si armonie;
- prestarea serviciilor de programare, consultanta, informare , supraveghere, indrumare si suport pentru clienti;
- implementarea de proceduri interne ( de etica si conduita, profesionalism, tinuta impecabila )
- implementarea de tratamente si terapii noi

studii

Facultati:

2011 - 2014 Scoala Profesionala: masaj medical - balneofiziokinetoterapie si recuperare medicala la CASA DE SANATATE DRAGOMIR - CURS DE CALIFICARE TEHNICIAN MASEUR din BUCURESTI. Punerea in aplicare a tratamentelor recomandate de medic, terapie de recuperare in cadrul cabinetului medical.
prestarea serviciilor de masaj, recuperare medicala si gimnastica medicala, masaj medical, reflexoterapie, masaj de intretinere corporala, masaj anticelulitic, aromoterapie, meloterapie, cromoterapie, masaj cu miere, asigurarea integrala a tehnicilor de lucru necesare clientilor

Premii

Calificari
Apr 2014: CERTIFICAT DE ABSOLVIRE A CURSULUI DE INITIERE IN TERAPIA YUMEIHO - GRADUL DOI

Hobby-uri
masajul terapeutic,gimnastica medicala

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles