Publicat 13 Sep 2009 | Expiră 13 Sep 2009

0722449494 Meditatii Matematica-Fizica

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Elev V-XII

Descrierea jobului

0722449494...Suna aici pentru meditatii matematica-fizica acordate de profesor cu experienta, pentru examenele de testare nationala, bacalaureat, admiteri in invatamantul superior, Bucuresti, zona Piata Unirii sau Balta-Alba Titan, tel.0213364569 sau 0722449494. Pret 60 lei/sedinta de 2h,individual.

Expirat
0722449494 Meditatii Matematica-Fizica  -  Profesor

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles