de ani Fără Frică...

Publicat 14 Iun 2010 | Expiră 16 Iul 2010

Absolventi Inginerie Textila 2010

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Esti absolvent/a de studii superioare in domeniul textil?
- Doresti un loc de munca stabil, intr-o companie multinationala de succes?
- Esti interesat/a sa iti perfectionezi cunostintele lucrand alaturi de profesionisti?
- Esti disponibil/a sa lucrezi in 3 schimburi alaturi de echipa pe care o coordonezi?

Atunci esti ceea ce cautam!

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
- Coordonarea unei echipe de productie in vederea realizarii target-urilor stabilite
- Organizarea si monitorizarea din punct de vedere administrativ a unei echipe (integrarea noilor angajati, training-ul si evaluarea acestora, urmarirea prezentei)
- Participarea la sedinte de raport periodice
- Participarea la programe de team-building.

Noi iti oferim:

- Pachet salarial motivant (salariu de baza + bonusuri lunare substantiale, tichete de masa, ore suplimentare platite cu spor 100%, spor de noapte, servicii medicale gratuite)
- Mediu de lucru stimulativ
- Conditii de munca moderne, cu acces la tehnologie de ultima generatie
- Accesul la cursuri de perfectionare continua

Takata-Petri Sibiu SRL face parte din concernul multinational TAKATA CORPORATION, producator de componente de siguranta pentru industria de automobile.
In prezent Takata-Petri dezvolta o fabrica cu profil textil in Sibiu, avand ca obiect de activitate productia de airbaguri, venind astfel in intampinarea necesitatii de sporire a sigurantei pasagerilor automobilului.

Expirat
Absolventi Inginerie Textila 2010  -  Takata-Petri Sibiu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles