Publicat 17 Mar 2018 | Reactualizat 16 Apr 2018 | Expiră 17 Apr 2018

Account Manager

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sustinem dezvoltarea fiecarui membru al echipei care-si doreste acest lucru si vrem sa stii ca ne dorim sa fii colegul nostru. Pentru ca ne pasa, noi te sustinem sa-ti atingi si propriite tale obiective.

Daca faci parte dintre oamenii care sunt:
- loiali si statornici la locul de munca
- amabili, harnici, civilizati, autodeterminati
- buni comunicatori
- persuasivi si perseverenti
- fascinati de domeniul vanzarilor si care au inteles cat de rapid poti evolua ca om facand aceasta
- atrasi sa evolueze si sa obtina venituri independente
- au atitudine pozitiva orientata spre rezultat / gasirea de solutii
atunci acest job este pentru tine!

Trimite-ne un CV doar daca esti pregatit sa devii un adevarat profesionist! Stim ca impreuna reusim!

Descrierea jobului

Pentru desfasurarea activitatii de promovare si vanzare a consumabilelor echipamentelor de birou cautam sa ne marim echipa cu oameni responsabili, ambitiosi, dornici de afirmare.

Oferta:
- Pachet salarial motivant
- Telefon de serviciu
- Posibilitati reale de promovare
- Programe de training, formare si dezvoltare profesionala continua

De mai bine de 15 ani SC Getusa SRL este lider pe piata de consumabile pentru imprimante inkjet si laser. Desi suntem un colectiv tanar ne-am format ca unul de elita, competentele noastre fiind remarcate in nenumarate randuri de clientii fideli.

Expirat
Account Manager  -  Getusa

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles