de ani Fără Frică...

Publicat 22 Iun 2007 | Reactualizat 22 Iul 2007 | Expiră 23 Iul 2007

Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent Studii Superioare Economice, experienta min 3 ani
-Calitatea de Auditor stagiar, constituie un avantaj
-Aptitudini de lucru cu PC (Word, Excel)
-Cunostinte de legislatie fiscala si contabila
-Cunostinte de limba engleza
-Calitati personale: organizare, meticulozitate, creativitate, abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Pentru pachetul de clienti repartizati, angajatul nostru va trebui sa faca urmatoarele:
- verificare arhivare documente primare si fiscale;
- introducere note contabile corespunzatoare documentelor primare;
- completare registre obligatorii, calcul amortizare;
- calculare impozite si taxe, sub supravegherea Consultantului Fiscal
- operatiuni contabile aferente inchiderii de luna, balanta de verificare;
- bilant;
- relatia cu Administratia Financiara privind vectorul fiscal, certificate;
- pe masura insusirii cunostintelor necesare- consultanta fiscala, evaluari si analize pentru banci etc.
- colaborare cu echipa de audit (part time din timpul de lucru)

oportunitatea de a lucra intr-o firma tanara, in plina dezvoltare, cu un salariu motivant

firma de audit, expertiza contabila, consultanta economica si fiscala, contabilitate, analiza economico-financiara

Expirat
Accountant  -  C&P CONSULTING&AUDITING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles