de ani Fără Frică...

Publicat 27 Oct 2009 | Expiră 28 Nov 2009

Administrator galerie si Coordonator comercial galerie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitatea demonstrabila prin experienta acumulata, de a administra/manageria spatii comerciale/large shops.

Descrierea jobului

Managementul/administrarea unui complex comercial pe baza procedurilor si regulamentelor agreate de companie:
- asigurarea unei gestiuni optime a cheltuielilor de functionare;
- supervizarea bunei intretineri a locatiei, respectarea tuturor dispozitiilor date de Management-ul firmei
- urmarirea derularii in bune conditii a contractelor de inchiriere;
- comercializarea spatiilor vacante din galerie;
- suport continuu in organizarea evenimentelor de promovare;

Descrierea companiei

Management complexuri si parcuri comerciale

Expirat
Administrator galerie si Coordonator comercial galerie  -  Galeria Real

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles