Publicat 07 Oct 2019 | Reactualizat 04 Nov 2019 | Expiră 07 Nov 2019

Adwords si/sau Facebook Ads Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam in echipa noastra daca:

Ai minim 2 ani de experienta in dezvoltarea de campanii PPC;
Vorbesti fluent in limba engleza;
Ai experienta in lucrul cu unelte de web analytics

Descrierea jobului

Ce urmeaza sa faci:

Sa concepi strategia Google Adwords, sa executi teste, sa colectezi si sa analizezi date;
Sa urmaresti, sa raportezi si sa analizezi cu ajutorul tool-urilor de web analytics campaniile PPC;
Sa gestionezi bugetele de campanii;
Sa optimizezi anunturile si paginile de destinatie pentru campaniile pe motoarele de cautare.

Suntem echipa de digital a Antenei Group. Venim zilnic la birou (sau mergem pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) o stare de relaxare, de a se distra si informa evadand in universul creat de noi. Cele mai importante cifre pentru noi sunt cele de audienta.

De la inceput ne-am dorit sa fim cei mai buni in ceea ce facem. Pentru asta trebuie sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.

In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu se compara cu satisfactia depasirii situatiilor “imposibile”. Ne place sa transformam imposibilului in posibil.

Expirat
Adwords si/sau Facebook Ads Specialist  -  ANTENA TV GROUP S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles