de ani Fără Frică...

Publicat 19 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 19 Dec 2019

Agent Achiziții și Control Calitate

1 post

Candidatul ideal

Cunoştinte medii de limba engleză. Cunostiinte de limba sarba constituie un avantaj.
Cunoştinţe PC Word, Excel.

flexibilitate, răbdare, atenţie la detaliu;
abilităţi de negociere;
abilităţi reale de planificare, organizare şi viteză de reacţie;
disponibilitate la deplasari (delegatii) in tara si strainatate

Descrierea jobului

Organizarea şi desfasurarea activitatii de achizitii la nivelul companiei ;
Optimizarea costurilor si timpului de tranzit, derularea activitatilor în conditii optime;
Sarcini:
Identifica necesarul de aprovizionare
Identifica, evalueaza si selecteaza potentialii furnizori
Stabileste si asigura relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor uzuale
Participa la receptia marfii
Raspunde pentru calitatea si cantitatea produselor achizitionate.
Beneficii:
Salariu negociabil
Prima de Pasti si de Craciun
Transport in interes de serviciu asigurat cu autoturismele companiei
Angajare pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba)

Societatea NICOLEMN ART SRL este persoana juridica romana, constituita in forma societatii cu raspundere limitata, principalul domeniu de activitate fiind comertul international cu ridicata al materialului lemnos.
De la data inceperii activitatii societatea a desfasurat activitate de comert cu material lemnos cu Europa de Vest, cat si cu Coreea, India, Pakistan, Sudan, Emiratele Arabe Unite, Arabia Saudita, China, Senegal, Kuweit .
Pentru o activitate mai eficienta firma dispune si de agenti comerciali locali in Corea, China, Sudan.

Agent Achiziții și Control Calitate  -  NicoLemn Art Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles