de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 26 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Agent colectare debite pe teren

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoană organizată cu foarte bune abilităti de comunicare, negociere şi gestionare a situaţiilor neprevăzute;
  • Persoana dinamica, energica si orientata catre rezultate;
  • Disponibil sa efectueze activitati de teren in locatiile mentionate;
  • Experienta anterioara in servicii de consultanta bancara – constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe utilizare PC.

Descrierea jobului

  • Aplicarea procedurii de colectare conform legislaţiei în vigoare, efectuând activităţi de colectare debite pe cale amiabilă prin contactarea debitorilor direct la domiciliul acestora;
  • Negocierea termenelor ferme şi identificarea de soluţii optime de plată;
  • Monitorizarea şi actualizarea sistemului de date pe baza informaţiilor nou obţinute ca urmare a actiunilor realizate;

Beneficii oferite :
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie multinationala in ascensiune, parte a B2 Holding (http://www.b2holding.no/Markets) unul dintre cei mai importanti jucatori din domeniul achizitiilor si colectarii de creante din Scandinavia si Europa Centrala si de Est;
  • Telefon de serviciu;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanţă în concordanţă directă cu rezultatele individuale;
  • Program flexibil
  • Training avansat si suport constant;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala;

Debt Collection Agency SRL este o societate cu asociat unic, fiind specializată în gestionarea portofoliilor de creanțe ale clientilor persoane fizice și juridice, achiziționate de la bănci, instituții financiare nebancare, companii de telefonie, furnizori de utilități etc..
Suntem parte a grupului norvegian B2Holding care își desfășoară activitatea pe teritoriul a 23 de state europene. Compania este membră a Asociației de Management al Creanțelor Comerciale din România și are calitatea de administrator certificat de date personale emis de Comisia de Protecție a Datelor cu Caracter Personal din România.

Expirat
Agent colectare debite pe teren  -  DEBT COLLECTION AGENCY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles